SEZONA 2015./2016.  RUKOMETNI FORUM 2000

 

1. HRVATSKA MLAĐA KADETSKA RUKOMETNA LIGA - SREDIŠTE – 2000. GODIŠTE

 

Završnica 1.HMKRL - dječaci rođeni 2000./2001.g


 

Grupa A: 
Poreč 
Dubrava 
Varaždin 
Zadar 
 

Grupa B: 
PPD Zagreb 
Ivanić 
NEXE 
Hrvatski Dragovoljac 
 

Grupa C: 
Zamet 
Karlovac 
Đakovo 
Čakovec 

 


Grupa D: 
ZG Dubrava 
Akademija Balić-Metličić 
Senj 
Slatina 

 

Veli Jože) Poreč - Varaždin 19:18 (9:7) 
16:00 (Kaštelir) Zamet - Čakovec 24:15 (14:6) 
17:00 (Veli Jože) Dubrava - Zadar 23:15 (12:5) 
17:00 (Kaštelir) Karlovac - Đakovo 19:14 (6:3) 
18:00 (Veli Jože) PPD Zagreb – Hrvatski Dragovoljac 25:12 (13:7) 
18:00 (Kaštelir) ZG Dubrava - Slatina 17:14 (9:4) 
19:00 (Veli Jože) Ivanić - NEXE 23:16 (15:5) 
19:00 (Kaštelir) Akademija Balić-Metličić 25:16 (10:9) 



9:00 (Veli Jože) Čakovec - Đakovo 18:16 (11:7) 
9:00 (Kaštelir) Varaždin - Zadar 19:20 (12:10) 
10.00 (Veli Jože) Zamet - Karlovac 15:11 (8:4) 
10:00 (Kaštelir) Poreč - Dubrava 15:18 (7:10) 
11:00 (Veli Jože) Slatina - Sinj 19:16 (8:9) 
11:00 (Kaštelir) Hrvatski Dragovoljac - NEXE 21:22 (10:12) 
12:00 (Veli Jože) ZG Dubrava – Akademija Balić-Metličić 12:15 (5:7) 
12:00 (Kaštelir) PPD Zagreb - Ivanić 20:16 (12:11) 


16:00 (Veli Jože) Dubrava - Varaždin 26:22 (13:10) 
16:00 (Kaštelir) Karlovac - Čakovec 23:16 (11:10) 
17:00 (Veli Jože) Zadar - Poreč 13:14 (10:8) 
17:00 (Kaštelir) Đakovo - Zamet 18:24 (7:11) 
18:00 (Veli Jože) Ivanić – Hrvatski Dragovoljac 21:24 (8:14) 
18:00(Kaštelir) Akademija Balić-Metličić - Slatina 19:18 (9:10) 
19:00 (Veli Jože) NEXE – PPD Zagreb 18:30 (10:15) 
19:00(Kaštelir) Senj – ZG Dubrava 14:13 (6:6) 

 


 


Grupa A: 
Dubrava 6 
Poreč 4 
Zadar 2 
Varaždin 0 


Grupa B: 
PPD Zagreb 6 
Ivanić 2 
Hrvatski Dragovoljac 2 
NEXE 2 


Grupa C: 
Zamet 6 
Karlovac 4 
Čakovec 2 
Đakovo 0 

Grupa D: 
Balić-Metličić 6 
Senj 4 
ZG Dubrava 2 
Slatina 0 

NOVO GRUPIRANJE PREMA PORETKU

 

Polufinalna skupina 1 
Dubrava 
Poreč 
Zagreb 
Ivanić 

Polufinalna skupina 2 
Zamet 
Karlovac 
Akademija Balić-Metličić 
Senj 

Grupa za poredak 1 
Zadar 
NEXE 
Varaždin 
Hrvatski Dragovoljac 

Grupa za poredak 2 
Čakovec 
Đakovo 
Slatina 
ZG Dubrava 



9:00 (Veli Jože) Zadar - NEXE 17:21 (7:12) 
9:00 (Kaštelir) Čakovec - Slatina 12:13 (5:6) 
10:00 (Veli Jože) Hrvatski Dragovoljac - Varaždin 10:15 (2:8) 
10:00 (Kaštelir) ZG Dubrava - Đakovo 17:19 (9:11) 
11:00 (Veli Jože) PPD Zagreb - Poreč 12:9 (8:5) 
11:00 (Kaštelir) Balić-Metličić - Karlovac 16:24 (10:11) 
12:00 (Veli Jože) Dubrava - Ivanić 18:14 (10:6) 
12:00 (Kaštelir) Zamet - Senj 17:10 (8:4) 


16:00 (Veli Jože) ZG Dubrava - Čakovec 21:15 (13:8) 
16:00 (Kaštelir) Hrvatski Dragovoljac - Zadar 22:13 (12:7) 
17:00 (Veli Jože) Đakovo - Slatina 17:15 (6:5) 
17:00 (Kaštelir) Varaždin - NEXE 25:20 (11:8) 
18:00 (Veli Jože) Karlovac - Senj 22:17 (12:5) 
18:00 (Kaštelir) Poreč - Ivanić 19:13 (12:8) 
19:00 (Veli Jože) Balić-Metličić- Zamet 12:20 (5:9) 
19:00 (Kaštelir) PPD Zagreb - Dubrava 21:19 (7:10) 
 

 

 

Polufinalna skupina 1 
PPD Zagreb 6 
Dubrava 4 
Poreč 2 
Ivanić 0 
 

Polufinalna skupina 2 
Zamet 6 
Karlovac 4 
Balić-Metličić 2 
Senj 0 
 


Grupa za poredak 1 
Varaždin 4 
NEXE 4 
Hrv. Dragovoljac 2 
Zadar 2 
 


Grupa za poredak 2: 
Đakovo 4 
ZG Dubrava 4 
Slatina 2 
Čakovec 2 
 


 


POLUFINALA: 
9:00 (Veli Jože) PPD Zagreb - Karlovac 13:11 (6:6) 
10:00 (Veli Jože) Zamet - Dubrava 20:15 (9:8) 

Utakmica za 15. mjesto: 
9:00 (Kaštelir) Zadar - Čakovec 28:23 (14:13) 

Utakmica za 13. mjesto: 
10:00 (Kaštelir) Hrv. Dragovoljac - Slatina 20:18 (12:7) 

Utakmica za 11. mjesto: 
11:00 (Kaštelir) NEXE - ZG Dubrava 17:24 (6:12) 

Utakmica za 9. mjesto: 
12:00 (Kaštelir) Varaždin - Đakovo 17:21 (11:13) 

Utakmica za 7. mjesto: 
11:00 (Veli Jože) Ivanić - Senj 21:18 (9:8) 

Utakmica za 5. mjesto: 
12:00 (Veli Jože) Poreč - Balić-Metličić 18:19 (11:9) 

Utakmica za 3. mjesto: 
14:00 (Veli Jože) Karlovac - Dubrava 24:15 (10:8) 

FINALE: 
15:00 (Veli Jože) PPD Zagreb - Zamet 10:12 (6:6) 
 


Poredak: 
1. Zamet 
2. PPD Zagreb 
3. Karlovac 
4. Dubrava 
5. Balić-Metličić 
6. Poreč 
7. Ivanić 
8. Senj 
9. Đakovo 
10. Varaždin 
11. ZG Dubrava 
12. NEXE 
13. Hrvatski Dragovoljac 
14. Slatina 
15. Zadar 
16. Čakovec 

 



Najbolji pojedinci turnira: 
Ljievo krilo: Antonio Vrbić - PPD Zagreb 
Desno krilo: Paulo Kraljević – RK PPD Zagreb 
Lijevi vanjski: Ante Ivanković – RK Dubrava 
Srednji vanjski: Ivan Rukavina – HRK Karlovac 
Desni vanjski: Patrik Martinović - RK Zamet 
Kružni napadač: Veron Načinović – RK Zamet 
Najbolji vratar: Fran Lučin – RK Zamet 
Najbolji obrambeni igrač: Jakov Mozetić – RK Zamet 
Najkorisniji igrač: Fran Lučin – RK Zamet 
Najbolji strijelac: Ante Ivanković – RK Dubrava – 45 golova 
Najbolji trener: Igor Marijanović – RK Zamet 

 


 

 

 

 

 

 

Glasnik 1. Glasnik 2. Glasnik 3. Glasnik 4. Glasnik 5. Glasnik 5a.
Glasnik 6. Glasnik 7. Glasnik 8. Glasnik 9. Glasnik 10. Glasnik 11.
Glasnik 12. Glasnik 13. Završni glasnik      
           
           

 

 

 

 

 

ZAVRŠNA TABLICA NAKON 14. KRUGA 1.HMKRL – SREDIŠTE

 

 

 

KLUB

O

+

N

-

BOD

GOLOVI

RAZ.

1.

PPD ZAGREB

26

23

1

2

47

620:376

+244

2.

ZG DUBRAVA

26

20

1

5

41

518:365

+153

3.

KARLOVAC

26

19

2

5

40

599:449

+150

4.

DUBRAVA

26

17

3

6

37

519:435

+84

5.

DUGO SELO

26

18

1

7

37

592:490

+102

6.

IVANIĆ

26

17

3

6

37

504:437

+67

7.

MAKSIMIR PASTELA

26

16

0

10

32

540:414

+126

8.

MOSLAVINA

26

12

2

12

26

500:463

+37

9.

PAVLEKI

26

11

1

14

23

516:527

-11

10.

SISAK

26

7

1

18

15

499:590

-91

11.

TRNJE

26

5

0

21

10

482:597

-115

12.

RUDAR

26

5

0

21

10

449:628

-179

13.

MEDVEŠČAK ZG

26

3

0

23

6

363:686

-323

14.

OGULIN

26

1

1

24

3

406:650

-244

 

 

 

 

 

 

1.krug
 
     
KARLOVAC - MAKSIMIR PASTELA 12:5 20:12
RUDAR - MOSLAVINA 6:12 11:23
MOSLAVINA - KARLOVAC 7:7 13:16
MAKSIMIR PASTELA - RUDAR 17:5 27:12
PPD ZAGREB - TRNJE 10:9 25:21
DUBRAVA - PAVLEKI 11:7 20:15
TRNJE - DUBRAVA 9:11 18:23
PAVLEKI - PPD ZAGREB 11:13 15:26
MEDVEŠČAK - IVANIĆ 5:11 11:18
OGULIN - ZG DUBRAVA 4:10 8:20
ZG DUBRAVA - MEDVEŠČAK ZG 12:8 25:13
IVANIĆ - OGULIN 11:7 24:16
SISAK - DUGO SELO 12:16 23:27
ZG DUBRAVA - IVANIĆ 7:8 12:13
PAVLEKI - TRNJE 13:9 20:19
MOSLAVINA - MAKSIMIR PASTELA 9:10 13:20
KARLOVAC - RUDAR 14:11 27:17
PPD ZAGREB - DUBRAVA 12:7 17:12
MEDVEŠČAK - OGULIN 12:5 22:17

 

  2. krug
   
MAKSIMIR PASTELA - DUGO SELO 11:13 19:24
MOSLAVINA - SISAK 12:9 26:15
SISAK - MAKSIMIR PASTELA 8:14 15:24
DUGO SELO - MOSLAVINA 14:7 22:16
PAVLEKI - MEDVEŠČAK 13:8 19:15
TRNJE - OGULIN 13:6 23:16
OGULIN - PAVLEKI 6:21 13:35
MEDVEŠČAK - TRNJE 12:13 22:21
PPD ZAGREB - KARLOVAC 5:8 13:13
DUBRAVA - RUDAR 12:8 23:11
KARLOVAC - DUBRAVA 8:12 19:16
RUDAR - PPD ZAGREB 7:14 10:30

 

 

 

3. krug

 

PPD ZAGREB – MEDVEŠČAK ZG

29:14 (16:8)

MEDVEŠČAK ZG – DUBRAVA

16:22 (5:12)

DUBRAVA – OGULIN

NIJE ODIGRANO

OGULIN – PPD ZAGREB

NIJE ODIGRANO

DUGO SELO – KARLOVAC

21:17 (13:9)

SISAK – RUDAR

17:26 (7:12)

KARLOVAC – SISAK

29:21 (14:8)

RUDAR – DUGO SELO

22:24 (14:13)

IVANIĆ – MOSLAVINA

9:8 (3:4)

ZG DUBRAVA – MAKSIMIR PASTELA

15:11 (8:5)

MOSLAVINA – ZG DUBRAVA

16:21 (9:10)

MAKSIMIR PASTELA – IVANIĆ

20:15 (10:9)

 

  4. krug

MEDVEŠČAK ZG – SISAK

15:20 (7:10)

OGULIN – DUGO SELO

12:30 (6:16)

DUGO SELO – MEDVEŠČAK ZG

25:16 (12:7)

SISAK – OGULIN

22:18 (12:9)

DUBRAVA – ZG DUBRAVA

14:14 (3:7)

PPD ZAGREB – IVANIĆ

20:13 (10:5)

ZG DUBRAVA – PPD ZAGREB

12:14 (5:9)

IVANIĆ – DUBRAVA

12:18 (6:11)

PAVLEKI – KARLOVAC

19:23 (11:14)

TRNJE – RUDAR

32:22 (15:10)

RUDAR – PAVLEKI

18:26 (7:13)

KARLOVAC – TRNJE

31:16 (15:6)

 

5. krug

MEDVEŠČAK ZG – MAKSIMIR PASTELA

10:34 (5:19)

OGULIN – MOSLAVINA

19:24 (14:20)

MOSLAVINA – MEDVEŠČAK ZG

30:20 (24:11)

MAKSIMIR PASTELA – OGULIN

30:11 (15:9)

SISAK – PPD ZAGREB

15:29 (6:16)

DUGO SELO – DUBRAVA

20:15 (9:5)

DUBRAVA – SISAK

19:13 (11:9)

PPD ZAGREB – DUGO SELO

26:9 (15:4)

ZG DUBRAVA – PAVLEKI

29:15 (14:7)

IVANIĆ – TRNJE

19:16 (7:8)

TRNJE – ZG DUBRAVA

14:28 (6:14)

PAVLEKI – IVANIĆ

17:17 (10:7)

 

 

  6. krug

PAVLEKI – MOSLAVINA

17:20 (7:10)

TRNJE – MAKSIMIR PASTELA

13:21 (7:12)

MAKSIMIR PASTELA – PAVLEKI

20:17 (14:11)

MOSLAVINA – TRNJE

26:12 (11:6)

KARLOVAC – OGULIN

27:16 (13:7)

OGULIN – RUDAR

17:23 (9:11)

SISAK – IVANIĆ

16:23 (3:12)

DUGO SELO – ZG DUBRAVA

11:22 (7:13)

ZG DUBRAVA – SISAK

29:17 (15:6)

IVANIĆ – DUGO SELO

21:19 (10:8)

 

7. krug

SISAK – TRNJE

22:24 (9:12)

DUGO SELO – PAVLEKI

22:16 (13:6)

PAVLEKI – SISAK

26:19 (13:8)

TRNJE – DUGO SELO

23:25 (14:11)

ZG DUBRAVA – RUDAR

22:16 (13:8)

IVANIĆ – KARLOVAC

14:14 (2:7)

KARLOVAC – ZG DUBRAVA

16:15 (8:8)

RUDAR – IVANIĆ

16:26 (7:13)

MOSLAVINA – DUBRAVA

19:19 (7:9)

MAKSIMIR PASTELA – PPD ZAGREB

12:21 (7:8)

DUBRAVA – MAKSIMIR PASTELA

22:28 (12:10)

PPD ZAGREB – MOSLAVINA

20:16 (9:6)

UTAKMICA

REZULTAT

DUBRAVA – OGULIN

27:15 (13:5)

OGULIN – PPD ZAGREB

16:26 (8:14)

 

  8.krug

MAKSIMIR PASTELA – KARLOVAC

19:26 (11:13)

MOSLAVINA – RUDAR

16:15 (7:5)

KARLOVAC – MOSLAVINA

23:19 (13:7)

RUDAR – MAKSIMIR PASTELA

16:25 (4:12)

TRNJE – PPD ZAGREB

19:24 (10:13)

PAVLEKI – DUBRAVA

21:25 (8:12)

DUBRAVA – TRNJE

24:20 (12:7)

PPD ZAGREB – PAVLEKI

26:16 (17:7)

IVANIĆ – MEDVEŠČAK ZG

31:11 (12:3)

ZG DUBRAVA – OGULIN

25:16 (11:7)

MEDVEŠČAK ZG – ZG DUBRAVA

10:27 (4:15)

OGULIN – IVANIĆ

11:25 (4:14)

OGULIN - MEDVEŠČAK ZG

17:13 (7:4)

DUGO SELO – SISAK

27:21 (15:9)

RUDAR – KARLOVAC

20:35 (6:19)

 

9. krug

DUGO SELO – MAKSIMIR PASTELA

18:16 (9:8)

SISAK – MOSLAVINA

19:23 (8:12)

MAKSIMIR PASTELA – SISAK

23:15 (10:6)

MOSLAVINA – DUGO SELO

24:24 (12:16)

MEDVEŠČAK ZG – PAVLEKI

10:31 (3:18)

PAVLEKI – OGULIN

20:16 (10:11)

OGULIN – TRNJE

18:30 (11:15)

TRNJE – MEDVEŠČAK ZG

16:21 (7:12)

RUDAR – DUBRAVA

15:25 (4:14)

PPD ZAGREB – RUDAR

34:9 (16:5)

TRNJE – PAVLEKI

19:20 (11:10)

 

DUBRAVA – PPD ZAGREB

13:24 (2:13)

 

RUDAR – MEDVEŠČAK ZG

20:14 (10:6)

MEDVEŠČAK ZG – KARLOVAC

14:29 (4:15)

 

  10. krug

MEDVEŠČAK ZG – PPD ZAGREB

5:25 (1:13)

OGULIN – DUBRAVA

18:27 (11:12)

PPD ZAGREB – OGULIN

27:18 (15:11)

DUBRAVA – MEDVEŠČAK ZG

26:10 (13:5)

KARLOVAC – DUGO SELO

19:18 (8:10)

RUDAR – SISAK

20:28 (7:17)

SISAK – KARLOVAC

22:21 (12:10)

DUGO SELO – RUDAR

32:15 (20:5)

MOSLAVINA – IVANIĆ

14:17 (6:6)

MAKSIMIR PASTELA – ZG DUBRAVA

12:14 (5:6)

ZG DUBRAVA – MOSLAVINA

16:12 (6:8)

IVANIĆ – MAKSIMIR PASTELA

20:14 (10:6)

UTAKMICA

REZULTAT

 

KARLOVAC – PPD ZAGREB

19:23 (8:12)

 

DUBRAVA – KARLOVAC

20:19 (8:9)

 

 

11. krug

ZG DUBRAVA – DUBRAVA

16:15 (8:8)

IVANIĆ – PPD ZAGREB

20:19 (10:10)

PPD ZAGREB – ZG DUBRAVA

22:12 (7:6)

DUBRAVA – IVANIĆ

18:18 (11:9)

KARLOVAC – PAVLEKI

22:14 (10:7)

RUDAR – TRNJE

20:21 (10:9)

PAVLEKI – RUDAR

27:18 (16:6)

TRNJE – KARLOVAC

20:27 (10:13)

IVANIĆ – ZG DUBRAVA

19:24 (9:14)

SISAK – MEDVEŠČAK ZG

28:14 (12:7)

DUGO SELO – OGULIN

28:20 (12:8)

MEDVEŠČAK ZG – DUGO SELO

13:38 (7:20)

OGULIN – SISAK

22:22 (12:10)

 

  12. krug

PAVLEKI – ZG DUBRAVA

12:21 (6:10)

TRNJE IVANIĆ

20:23 (10:11)

ZG DUBRAVA TRNJE

26:10 (13:4)

IVANIĆ – PAVLEKI

23:22 (11:12)

MAKSIMIR PASTELA – MEDVEŠČAK ZG

32:7 (18:1)

MOSLAVINA – OGULIN

21:14 (8:6)

MEDVEŠČAK ZG – MOSLAVINA

15:27 (7:11)

OGULIN – MAKSIMIR PASTELA

9:29 (5:15)

PPD ZAGREB – SISAK

21:13 (13:8)

DUBRAVA – DUGO SELO

22:17 (9:8)

SISAK – DUBRAVA

16:21 (9:10)

DUGO SELO – PPD ZAGREB

16:31 (5:18)

 

13. krug

MOSLAVINA – PAVLEKI

24:17 (12:9)

MAKSIMIR PASTELA – TRNJE

20:9 (9:3)

PAVLEKI – MAKSIMIR PASTELA

22:21 (12:11)

TRNJE – MOSLAVINA

14:25 (5:13)

OGULIN – KARLOVAC

16:30 (7:15)

MEDVEŠČAK ZG – RUDAR

16:34 (8:15)

KARLOVAC – MEDVEŠČAK ZG

45:16 (22:7)

RUDAR – OGULIN

20:17 (11:7)

IVANIĆ – SISAK

24:26 (12:13)

ZG DUBRAVA – DUGO SELO

14:13 (7:9)

SISAK – ZG DUBRAVA

17:20 (10:8)

DUGO SELO – IVANIĆ

29:17 (15:10)

 

  14. krug

TRNJE – SISAK

18:19 (11:8)

PAVLEKI – DUGO SELO

16:23 (7:7)

SISAK – PAVLEKI

18:21 (7:11)

DUGO SELO – TRNJE

30:14 (13:6)

RUDAR – ZG DUBRAVA

13:24 (3:14)

KARLOVAC – IVANIĆ

16:23 (10:12)

ZG DUBRAVA – KARLOVAC

15:16 (7:8)

IVANIĆ – RUDAR

20:10 (11:6)

DUBRAVA – MOSLAVINA

18:14 (9:6)

PPD ZAGREB – MAKSIMIR PASTELA

19:23 (9:12

MAKSIMIR PASTELA – DUBRAVA

20:15 (9:7)

MOSLAVINA – PPD ZAGREB

15:29 (10:17)

MAKSIMIR PASTELA – MOSLAVINA

21:16 (11:6)

 
     
     
     
     
     
     
     


 

 

 

 

2. HRVATSKA MLAĐA KADETSKA RUKOMETNA LIGA - SREDIŠTE – 2000. GODIŠTE

 

 

Glasnik 1. Glasnik 2. Glasnik 3. Glasnik 4. Glasnik 5. Glasnik 6.
Glasnik 7. Glasnik 8. Glasnik 9. Glasnik 10. Glasnik 11. Glasnik 12.
Glasnik 13. Glasnik 14. Glasniik 15. Glasnik 16. Glasnik 17. Glasnik 18.
Glasnik 19. Glasnik 20. Glasnik 21. Glasnik 22.    
           
           

 

 

 

1.

PPD Zagreb 2

21

20

0

1

732

:

417

40

+315

2.

Maksimir Pastela 2

20

16

1

3

602

:

429

33

+173

3.

Gorica

22

16

1

5

715

:

580

33

+135

4.

Zaprešić

22

13

2

7

603

:

502

28

+101

5.

Petrinja

20

12

1

7

607

:

489

25

+118

6.

Dubrava 2

20

10

2

8

594

:

482

22

+112

7.

ZG Dubrava 2

22

8

2

12

546

:

508

18

+  38

8.

Metalac

20

7

1

12

410

:

484

15

-  74

9.

Sloga Novoselec Križ

21

7

0

14

591

:

613

14

-  22

10.

Mladost 09

22

7

0

15

490

:

562

14

-  72

11.

Rugvica

22

5

0

17

572

:

687

10

-115

12.

Zagorica

20

0

0

20

156

:

865

0

-709

 

 

 

 

1.kolo   2. kolo

PPD ZAGREB 2

     ZAPREŠIĆ

32:14

(20:  8)

PETRINJA

     GORICA

22:27

(10:16)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

     ZAGORICA

57:  7

(32:  1)

MAKSIMIR PASTELA 2

RUGVICA

   35:28

(17:14)

ZG DUBRAVA 2

METALAC

   16:15

(  7:  9)

MLADOST 09

DUBRAVA 2

   22:42

(13:19)

 

 

ZAPREŠIĆ

    DUBRAVA 2

 

 

METALAC

    MLADOST 09

22:18

(  8:10)

RUGVICA

    ZG DUBRAVA 2

13:32

(  7:16)

ZAGORICA

MAKSIMIR PASTELA 2

     2:53

(  0:25)

GORICA

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

   47:29

(23:14)

PPD ZAGREB 2

PETRINJA

   32:28

(13:15)

 
3.kolo   4.kolo

PETRINJA

    ZAPREŠIĆ

26:27

(12:13)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

    PPD ZAGREB 2

22:43

(  7:18)

MAKSIMIR PASTELA 2

    GORICA

40:34

(15:13)

ZG DUBRAVA 2

ZAGORICA

   40:  4

(24:  0)

MLADOST 09

RUGVICA

   29:34

(16:17)

DUBRAVA 2

METALAC

   25:27

(15:10)

 
 

ZAPREŠIĆ

    METALAC

25:14

(  9:  2)

RUGVICA

    DUBRAVA 2

24:34

(  6:20)

ZAGORICA

    MLADOST 09

10:43

(  5:22)

GORICA

ZG DUBRAVA 2

 28-27

 (13-9)

PPD ZAGREB 2

MAKSIMIR PASTELA 2

   27:22

(16:12)

PETRINJA

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

26:24

(10:  9)

 
5. kolo   6. kolo

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

    ZAPREŠIĆ

24:28

(13:11)

MAKSIMIR PASTELA 2

    PETRINJA

31:25

(18:16)

ZG DUBRAVA 2

    PPD ZAGREB 2

26:35

(12:20)

MLADOST 09

GORICA

   23:35

(10:17)

DUBRAVA 2

ZAGORICA

   41:  5

(17:  2)

METALAC

RUGVICA

   34:29

(18:15)

 
 

ZAPREŠIĆ

    RUGVICA

36:28

(15:13)

ZAGORICA

    METALAC

  5:26

(  2:15)

GORICA

    DUBRAVA 2

29:28

(12:10)

PPD ZAGREB 2

MLADOST 09

   31:20

(13:14)

PETRINJA

ZG DUBRAVA 2

   35:18

(16:  9)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

MAKISMIR PASTELA 2

   21:28

(13:15)

 
7. kolo   8. kolo

MAKSIMIR PASTELA 2

    ZAPREŠIĆ

29:22

(15:12)

ZG DUBRAVA 2

    SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

28:27

(14:  9)

MLADOST 09

    PETRINJA

17:35

(  8:14)

DUBRAVA 2

PPD ZAGREB 2

   23:20

(12:10)

METALAC

GORICA

   26:38

(12:13)

RUGVICA

ZAGORICA

   39:13

(20:  5)

 
 

ZAPREŠIĆ

    ZAGORICA

46:11

(31:  6)

GORICA

    RUGVICA

43:36

(21:18)

PPD ZAGREB 2

    METALAC

34:13

(14:  9)

PETRINJA

    DUBRAVA 2

   31:31

(14:15)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

MLADOST 09

   27:20

(16:11)

MAKSIMIR PASTELA 2

ZG DUBRAVA 2

   27:18

(14:  9)

 
9. kolo

ZG DUBRAVA 2

    ZAPREŠIĆ

25:26

(11:12)

MLADOST 09

    MAKSIMIR PASTELA 2

12:17

(  7:  7)

DUBRAVA 2

    SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 0-0

 

METALAC

    PETRINJA

   16:41

(  7:17)

RUGVICA

PPD ZAGREB 2

   27:51

(12:27)

ZAGORICA

GORICA

   15:51

(  5:26)

 
  10. kolo

ZAPREŠIĆ

    GORICA

27:27

(11:17)

PPD ZAGREB 2

    ZAGORICA

48:  6

(22:  4)

PETRINJA

    RUGVICA

34:29

(21:12)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

    METALAC

   20:22

(  9:  8)

MAKSIMIR PASTELA 2

DUBRAVA 2

   32:19

(16:  9)

ZG DUBRAVA 2

MLADOST 09

   30:15

(16:  7)

 

11. kolo

MLADOST 09

    ZAPREŠIĆ

22:28

(12:13)

DUBRAVA 2

    ZG DUBRAVA 2

27:15

(15:  3)

METALAC

    MAKSIMIR PASTELA 2

 0-0

 

RUGVICA

    SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

   19:27

(  9:14)

ZAGORICA

PETRINJA

     8:41

(  2:23)

GORICA

PPD ZAGREB 2

 15:29

(7:15)

 

  12. kolo

ZAPREŠIĆ

    PPD ZAGREB 2

23:27

(15:17)

GORICA

    PETRINJA

27:26

(14:16)

ZAGORICA

    SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

11:38

(  5:13)

RUGVICA

    MAKSIMIR PASTELA 2

   29:33

(12:23)

METALAC

ZG DUBRAVA 2

   19:19

(  9:  8)

DUBRAVA 2

MLADOST 09

   25:26

(12:13)

 

13. kolo

DUBRAVA 2

    ZAPREŠIĆ

22:33

(12:17)

MLADOST 09

    METALAC

33:25

(19:12)

ZG DUBRAVA 2

    RUGVICA

27:29

(11:18)

MAKSIMIR PASTELA 2

    ZAGORICA

   39:  4

(19:  1)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

GORICA

   31:30

(14:15)

PETRINJA

PPD ZAGREB 2

   29:33

(13:20)

 

  14. kolo

ZAPREŠIĆ

    PETRINJA

18:26

(  9:10)

PPD ZAGREB 2

    SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

42:25

(17:16)

GORICA

    MAKSIMIR PASTELA 2

19:27

(  7:12)

ZAGORICA

    ZG DUBRAVA 2

 4:37

(3:19)

RUGVICA

MLADOST 09

   22:29

(12:15)

METALAC

DUBRAVA 2

   17:33

(  8:13)

 

15. kolo

METALAC

    ZAPREŠIĆ

18:21

(  9:  8)

DUBRAVA 2

    RUGVICA

30:25

(12:14)

MLADOST 09

    ZAGORICA

33:  7

(21:  3)

ZG DUBRAVA 2

    GORICA

   27:30

(13:13)

MAKSIMIR PASTELA 2

PPD ZAGREB 2

   20:37

(11:17)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

PETRINJA

   27:33

(  9:20)

 

  16. kolo

ZAPREŠIĆ

    SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

29:20

(12:11)

PETRINJA

    MAKSIMIR PASTELA 2

33:29

(15:18)

PPD ZAGREB 2

    ZG DUBRAVA 2

31:24

(16:11)

GORICA

    MLADOST 09

   32:22

(17:  8)

ZAGORICA

DUBRAVA 2

   13:54

(  6:22)

RUGVICA

METALAC

   23:20

(13:10)

 

17. kolo

RUGVICA

    ZAPREŠIĆ

22:38

(10:21)

METALAC

    ZAGORICA

 44:12 

 (22:7)

DUBRAVA 2

    GORICA

29:32

(14:16)

MLADOST 09

    PPD ZAGREB 2

   20:29

(  8:15)

ZG DUBRAVA 2

PETRINJA

   23:27

(10:16)

MAKSIMIR PASTELA 2

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

   43:29

(23:15)

 

  18. kolo

ZAPREŠIĆ

    MAKSIMIR PASTELA 2

27:28

(14:14)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

    ZG DUBRAVA 2

32:45

(17:28)

PETRINJA

    MLADOST 09

29:16

(17:  5)

PPD ZAGREB 2

    DUBRAVA 2

   33:16

(15:  8)

GORICA

METALAC

   29:23

(13:13)

ZAGORICA

RUGVICA

     5:31

(  1:15)

 

19. kolo

ZAGORICA

    ZAPREŠIĆ

  7:40

(  0:18)

RUGVICA

    GORICA

22:27

(11:17)

METALAC

    PPD ZAGREB 2

  6:36

(  2:17)

DUBRAVA 2

    PETRINJA

   33:27

(19:16)

MLADOST 09

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

   24:33

(12:19)

ZG DUBRAVA 2

MAKSIMIR PASTELA 2

   29:29

(16:18)

 

  20.kolo

ZAPREŠIĆ

    ZG DUBRAVA 2

27:20

(13:10)

MAKSIMIR PASTELA 2

    MLADOST 09

30:14

(16:  9)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

    DUBRAVA 2

28:41

(14:16)

PETRINJA

    METALAC

 

 

PPD ZAGREB 2

    RUGVICA

   44:16

(22:10)

GORICA

    ZAGORICA

 64-7

(33:4)

 

21. KOLO

GORICA

    ZAPREŠIĆ

29:26

(16:15)

ZAGORICA

    PPD ZAGREB 2

 

 

RUGVICA

    PETRINJA

23:33

(10:19)

METALAC

    SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

   23:17

(11:  9)

DUBRAVA 2

    MAKSIMIR PASTELA 2

 

 

MLADOST 09

    ZG DUBRAVA 2

   10:  0

 

 

  22. KOLO

ZAPREŠIĆ

    MLADOST 09

19:22

(  8:10)

ZG DUBRAVA 2

    DUBRAVA 2

20:18

(10:  7)

MAKSIMIR PASTELA 2

    METALAC

 

 

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

    RUGVICA

   33:24

(15:16)

PETRINJA

    ZAGORICA

 

 

PPD ZAGREB 2

    GORICA

   38:22

(17:10)

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     


 

 

 

U-15 RUKOMETNI KUP GRADA SENJA

19.09.2015

 

1. Zamet
2. PPD Zagreb
3. ZG Dubrava
4. Poreč
5. Senj
6. Trsat

 

Grupa A

Grupa B

PPD ZAGREB

RK POREČ

MRK ZAMET

RK SENJ

RK TRSAT

RK  ZG DUBRAVA

                                 REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

 

VRIJEME

 

BROJ

utakmice

GRUPA

 

UTAKMICA

 

REZULTAT

 

10:00

01

A

MRK ZAMET  – RK TRSAT

12:5

10:45

02

B

RK SENJ – RK POREČ

11:15

11:30

03

A

PPD ZAGREB – MRK ZAMET

11:9

12:15

04

B

RK POREČ – RK ZG DUBRAVA

16:13

13:00

05

A

RK TRSAT – PPD ZAGREB

9:25

13:45

06

B

 RK ZG DUBRAVA- RK SENJ

16:16

                
 

VRIJEME

 

BROJ

utakmice

GRUPA

 

UTAKMICA

 

REZULTAT

 

15:30

07

POLUFINALE

 PPD ZAGREB - RK ZG DUBRAVA

13:9

16:15

08

POLUFINALE

 MRK ZAMET – RK POREČ

13:11

                     

 

17:00

09

UTAKMICA ZA 5. MJESTO

 RK TRSAT – RK SENJ

16:17

17:45

10

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

 RK ZG DUBRAVA – RK POREČ

16:15

18:30

11

 UTAKMICA ZA  
     1.   MJESTO                       
 

 

PPD ZAGREB – MRK ZAMET



9:12

            

PREUZETO S RUKOMETNOG FORUMA

 

 

 

 

SEZONA 2014./2015.  RUKOMETNI FORUM 2000

DRŽAVO ZAVRŠNICA UMAG 2015.

1. HRVATSKA MLAĐA KADETSKA RUKOMETNA LIGA - SREDIŠTE – 2000. GODIŠTE

 

Glasnik 1. Glasnik 2. Glasnik broj 3. Glasnik broj 4. Glasnik broj 5.  
Glasnik broj 6. Glasnik broj 7. Glasnik broj 8. Glasnik broj 9. Glasnik broj 10.  
Glasnik broj 11. Glasnik broj 12. Glasnik broj 13. Zavrsni glasnik    
           
    Raspored odigravanja Berger i domaćinstva Klubovi i parovi  

 

 

 

 

ZAVRŠNA TABLICA NAKON 14. KRUGA 1.HMKRL – SREDIŠTE

 

 

KLUB

O

+

N

-

BOD

GOLOVI

RAZ.

1.

KARLOVAC

26

22

1

3

45

555:383

+172

2.

PPD ZAGREB

26

20

3

3

43

574:355

+219

3.

DUBRAVA

26

20

2

4

42

536:413

+123

4.

DUGO SELO

26

20

0

6

40

675:550

+125

5.

IVANIĆ

26

17

2

7

36

527:422

+105

6.

MAKSIMIR PASTELA

26

15

2

9

32

538:442

+96

7.

ZG DUBRAVA

26

15

2

9

32

519:424

+95

8.

MOSLAVINA

26

12

1

13

25

495:491

+4

9.

MEDVEŠČAK NFD

26

12

0

14

24

435:481

-46

10.

RUDAR

26

7

1

18

15

419:527

-108

11.

PAVLEKI

26

7

0

19

14

406:543

-137

12.

OGULIN

26

4

0

22

8

410:611

-201

13.

GORICA

26

2

0

24

4

414:611

-197

14.

ZAPREŠIĆ

26

2

0

24

4

308:558

-250

 

 

 

 

1. KRUG

OGULIN DUGO SELO

17:29 (8:15)

MOSLAVINA MAKSIMIR PASTELA

21:17 (13:6)

MAKSIMIR PASTELA OGULIN

28:16 (15:10)

DUGO SELO MOSLAVINA

26:18 (12:10)

ZG DUBRAVA DUBRAVA

14:18 (7:10)

IVANIĆ PPD ZAGREB

20:16 (11:9)

DUBRAVA IVANIĆ

14:19 (7:8)

PPD ZAGREB ZG DUBRAVA

17:11 (9:4)

KARLOVAC MEDVEŠČAK NFD

22:19 (11:10)

RUDAR ZAPREŠ

15:9 (7:5)

ZAPREŠ KARLOVAC

12:19 (6:12)

MEDVEŠČAK NFD RUDAR

14:12 (6:8)

GORICA PAVLEKI

13:16 (7:7)

ZAPREŠ MEDVEŠČAK NFD

9:25 (5:13)

PPD ZAGREB DUBRAVA

25:15 (13:4)

MAKSIMIR PASTELA DUGO SELO

22:25 (11:11)

OGULIN MOSLAVINA

13:22 (6:11)

ZG DUBRAVA IVANIĆ

17:16 (6:8)

KARLOVAC RUDAR

13:8 (8:3)

 

 

2.KRUG

 

DUGO SELO – PAVLEKI

22:18 (11:9)

MAKSIMIR PASTELA – GORICA

30:17 (14:8)

GORICA – DUGO SELO

24:30 (12:15)

PAVLEKI – MAKSIMIR PASTELA

13:31 (5:18)

PPD ZAGREB – KARLOVAC

16:16 (8:8)

DUBRAVA – RUDAR

21:14 (12:6)

RUDAR – PPD ZAGREB

10:31 (4:18)

KARLOVAC – DUBRAVA

21:17 (10:8)

ZG DUBRAVA – OGULIN

26:13 (12:5)

IVANIĆ – MOSLAVINA

19:13 (10:7)

OGULIN – IVANIĆ

11:27 (4:15)

MOSLAVINA – ZG DUBRAVA

15:27 (6:14)

 

     

3. KRUG

ZG DUBRAVA – KARLOVAC

14:20 (5:10)

IVANIĆ – RUDAR

20:14 (8:7)

RUDAR – ZG DUBRAVA

17:17 (11:10)

KARLOVAC – IVANIĆ

20:14 (11:6)

PAVLEKI – OGULIN

21:16 (11:9)

GORICA – MOSLAVINA

15:23 (7:11)

OGULIN – GORICA

27:22 (10:13)

MOSLAVINA – PAVLEKI

18:19 (8:11)

MEDVEŠČAK NFD – MAKSIMIR PASTELA

14:30 (8:16)

ZAPREŠIĆ – DUGO SELO

18:28 (7:15)

MAKSIMIR PASTELA – ZAPREŠIĆ

24:10 (11:5)

DUGO SELO – MEDVEŠČAK NFD

34:18 (16:9)

 

 

 

4. KRUG

KARLOVAC – GORICA

21:10 (11:5)

RUDAR – PAVLEKI

10:15 (5:10)

PAVLEKI – KARLOVAC

16:25 (6:18)

GORICA – RUDAR

23:28 (12:12)

IVANIĆ – ZAPREŠIĆ

28:14 (14:7)

ZG DUBRAVA – MEDVEŠČAK NFD

17:18 (8:7)

ZAPREŠIĆ – ZG DUBRAVA

14:21 (6:9)

MEDVEŠČAK NFD – IVANIĆ

12:24 (6:11)

PPD ZAGREB – OGULIN

27:5 (14:3)

DUBRAVA – MOSLAVINA

17:12 (8:8)

MOSLAVINA – PPD ZAGREB

9:20 (5:9)

OGULIN – DUBRAVA

12:21 (5:12)

 

     
5. KRUG

 

ZAPREŠIĆ – PPD ZAGREB

10:30 (5:15)

MEDVEŠČAK NFD – DUBRAVA

12:18 (5:11)

DUBRAVA – ZAPREŠIĆ

28:11 (14:4)

PPD ZAGREB – MEDVEŠČAK NFD

17:10 (7:7)

KARLOVAC – DUGO SELO

25:26 (11:15)

RUDAR – MAKSIMIR PASTELA

11:26 (5:10)

MAKSIMIR PASTELA – KARLOVAC

14:24 (9:15)

DUGO SELO – RUDAR

28:21 (12:12)

GORICA – ZG DUBRAVA

13:20 (8:9)

PAVLEKI – IVANIĆ

16:20 (8:10)

IVANIĆ – GORICA

32:20 (17:7)

ZG DUBRAVA – PAVLEKI

32:15 (13:5)

 

 

 

 

  6. KRUG

 

PPD ZAGREB – MAKSIMIR PASTELA

23:17 (10:8)

DUBRAVA – DUGO SELO

28:23 (12:11)

DUGO SELO PPD ZAGREB

21:33 (11:19)

MAKSIMIR PASTELA – DUBRAVA

22:20 (10:11)

OGULIN – RUDAR

17:20 (5:12)

MOSLAVINA – KARLOVAC

13:19 (8:9)

KARLOVAC – OGULIN

25:20 (14:9)

RUDAR – MOSLAVINA

19:28 (10:13)

GORICA – MEDVEŠČAK NFD

17:19 (6:11)

PAVLEKI – ZAPREŠIĆ

22:18 (9:8)

ZAPREŠIĆ – GORICA

7:17 (3:9)

MEDVEŠČAK NFD – PAVLEKI

22:10 (12:3)

 

     
7. KRUG

GORICADUBRAVA

15:21 (6:9)

PAVLEKI PPD ZAGREB

8:20 (6:13)

PPD ZAGREB – GORICA

28:15 (13:6)

DUBRAVA – PAVLEKI

23:17 (13:9)

ZAPREŠIĆ MOSLAVINA

12:21 (4:8)

MEDVEŠČAK NFD – OGULIN

20:11 (7:6)

OGULINZAPREŠIĆ

13:16 (8:8)

MOSLAVINA – MEDVEŠČAK NFD

20:16 (9:8)

MAKSIMIR PASTELA – IVANIĆ

17:17 (7:6)

DUGO SELO – ZG DUBRAVA

28:16 (15:8)

IVANIĆ – DUGO SELO

20:25 (10:14)

ZG DUBRAVA – MAKSIMIR PASTELA

15:19 (8:12)

 

  8. KRUG

DUGO SELO – OGULIN

30:17 (14:9)

MAKSIMIR PASTELA – MOSLAVINA

19:16 (9:12)

OGULIN – MAKSIMIR PASTELA

11:30 (8:15)

MOSLAVINA – DUGO SELO

22:30 (11:17)

DUBRAVA – ZG DUBRAVA

18:18 (9:11)

PPD ZAGREB – IVANIĆ

16:16 (9:7)

IVANIĆ – DUBRAVA

17:21 (8:9)

ZG DUBRAVA – PPD ZAGREB

21:24 (9:11)

MEDVEŠČAK NFD – KARLOVAC

9:14 (6:5)

ZAPREŠIĆ – RUDAR

9:18 (4:10)

KARLOVAC – ZAPREŠIĆ

22:7 (14:3)

RUDAR – MEDVEŠČAK NFD

9:17 (4:10)

MEDVEŠČAK NFD – ZAPREŠIĆ

15:11 (8:5)

UTAKMICA

REZULTAT

PAVLEKI – GORICA

26:15 (12:9)

UTAKMICA

REZULTAT

DUGO SELO – MAKSIMIR PASTELA

27:17 (12:8)

 

   
 
9. KRUG

PAVLEKI – DUGO SELO

18:22 (11:12)

GORICA – MAKSIMIR PASTELA

13:22 (8:13)

DUGO SELO – GORICA

27:22 (12:10)

MAKSIMIR PASTELA – PAVLEKI

20:19 (9:9)

KARLOVAC – PPD ZAGREB

17:10 (8:6)

RUDAR – DUBRAVA

16:21 (8:18)

PPD ZAGREB – RUDAR

31:15 (18:8)

DUBRAVA –KARLOVAC

17:14 (8:6)

DUBRAVA – PPD ZAGREB

17:16 (9:8)

RUDAR – KARLOVAC

15:28 (8:17)

 

  10. KRUG

KARLOVAC – ZG DUBRAVA

13:21 (7:11)

RUDAR – IVANIĆ

18:22 (8:11)

ZG DUBRAVA – RUDAR

26:12 (15:2)

IVANIĆ – KARLOVAC

12:15 (9:8)

OGULIN – PAVLEKI

20:17 (8:6)

MOSLAVINA – GORICA

31:17 (19:7)

GORICA – OGULIN

20:27 (8:11)

PAVLEKI – MOSLAVINA

18:26 (8:15)

MAKSIMIR PASTELA – MEDVEŠČAK NFD

19:16 (10:9)

DUGO SELO – ZAPREŠIĆ

27:12 (14:7)

ZAPREŠIĆ – MAKSIMIR PASTELA

9:22 (8:12)

MEDVEŠČAK NFD – DUGO SELO

17:33 (11:17)

IVANIĆ – ZG DUBRAVA

21:16 (10:8)