SEZONA 2015./2016. forum 2002

1. HRL DJEČACI “A” – 2002. i mlađi

 

Glasnik 1. Glasnik 2. Glasnik 3. Glasnik 4. Glasnik 5.  
Glasnik 6. Glasnik 7. Glasnik 8. Glasnik 9. Glasnik 10.  
Glasnik 11. Glasnik 12. Glasnik 13. Glasnik 14. Glasnik 15.  
Glasnik 16. Glasnik 17. Glasnik 18. Glasnik 19. Glasnik 20.  
Glasnik 21. Glasnik 22. Glasnik 23. Glasnik 24. Glasnik 25.  
Završni glasnik          

 

2.) TABLICA                                                                                  

 

 

1.

Dugo Selo

22

22

0

0

679

:

447

44

+232

2.

PPD Zagreb

22

19

1

2

616

:

389

39

+227

3.

RŠ Karlovac

22

14

2

6

530

:

498

30

+  32

4.

Rudar

22

11

4

7

495

:

437

26

+  58

5.

Maksimir Pastela

22

13

0

9

494

:

429

26

+  65

6.

Sisak

22

11

1

10

576

:

542

23

+  34

7.

Trnje

22

9

2

11

523

:

558

20

-  35

8.

Moslavina

22

9

2

11

555

:

595

20

-  40

9.

Dubrava

22

7

1

14

465

:

511

15

-  46

10.

Sloga Novoselec Križ

22

6

1

15

585

:

656

13

-  71

11.

ZG Dubrava

22

4

0

18

413

:

565

8

-152

12.

Rugvica

22

0

0

22

452

:

755

0

-303

 

 

 

1. kolo

PPD ZAGREB

IVANIĆ

27:10

(12: 4)

SISAK

MOSLAVINA

36:24

(16: 8)

RUDAR

RUGVICA

29:18

(19: 7)

RŠ KARLOVAC

TRNJE

24:15

(13: 5)

ZG DUBRAVA

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

27:31

(15:13)

MAKSIMIR PASTELA

DUBRAVA

17:14

(  9: 7)

DUGO SELO

slobodan

 

 

  2.kolo

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

MAKSIMIR PASTELA

25:23

(14:10)

TRNJE

ZG DUBRAVA

18:27

(  9:14)

RUGVICA

RŠ KARLOVAC

19:34

(10:22)

MOSLAVINA

 RUDAR

20:20

(10:11)

IVANIĆ

 SISAK

10;30

(  3:15)

DUGO SELO

 PPD ZAGREB

19:17

(  7:11)

DUBRAVA

slobodan

 

 

3. kolo

1.

SISAK

DUGO SELO

 27:32

(13:20)

2.

RUDAR

IVANIĆ

 24:  8

(14:  2)

3.

RŠ KARLOVAC

MOSLAVINA

 24:18

(13:12)

4.

ZG DUBRAVA

RUGVICA

31:18

(17:  7)

5.

MAKSIMIR PASTELA

TRNJE

25:16

(  9.  7)

6.

DUBRAVA

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

28:27

(14:15)

7.

PPD ZAGREB

slobodan

 

 

  4. kolo

TRNJE

DUBRAVA

21:15

(11:  5)

RUGVICA

MAKSIMIR PASTELA

18:36

(10:15)

MOSLAVINA

     ZG DUBRAVA

25:33

(13:14)

IVANIĆ

RŠ KARLOVAC

   10:26

(  5:14)

DUGO SELO

RUDAR

   30:23

(16:11)

PPD ZAGREB

SISAK

   33:16

(13:  2)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

slobodan

 

 

5. kolo

RUDAR

PPD ZAGREB

18:21

(  9:10)

RŠ KARLOVAC

DUGO SELO

20:29

(11:16)

ZG DUBRAVA

     IVANIĆ

32:12

(15:  4)

MAKSIMIR PASTELA

MOSLAVINA

   25:20

(11:13)

DUBRAVA

RUGVICA

   27:21

(16:13)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

TRNJE

   28:29

(15:14)

SISAK

slobodan

 

 

  6. kolo

RUGVICA

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

24:31

(13:20)

MOSLAVINA

DUBRAVA

 26:25

 (12:13)

IVANIĆ

     MAKSIMIR PASTELA

  9:26

(  8:12)

DUGO SELO

ZG DUBRAVA

   38:18

(22:  6)

PPD ZAGREB

RŠ KARLOVAC

   29:13

(12:  4)

SISAK

RUDAR

   29:27

(14:13)

TRNJE

slobodan

 

 

7. kolo

RŠ KARLOVAC

SISAK

20:19

(14:11)

ZG DUBRAVA

PPD ZAGREB

15:23

(  9:11)

MAKSIMIR PASTELA

     DUGO SELO

17:29

(11:11)

DUBRAVA

IVANIĆ

   23:  9

(12:  2)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

MOSLAVINA

   33:41

(18:22)

TRNJE

RUGVICA

   29:24

(16:11)

RUDAR

slobodan

 

 

  8.kolo

MOSLAVINA

TRNJE

34:20

(18:13)

DUGO SELO

DUBRAVA

29:22

(17:  7)

PPD ZAGREB

     MAKSIMIR PASTELA

23:10

(13:  3)

SISAK

ZG DUBRAVA

   25:20

(15:  9)

RUDAR

RŠ KARLOVAC

   18:18

(  6:10)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

slobodan

 

RUGVICA

slobodan

 

 

9. kolo

ZG DUBRAVA

RUDAR

12:20

(  6:  9)

MAKSIMIR PASTELA

SISAK

15:24

(  6:13)

DUBRAVA

     PPD ZAGREB

15:27

(  7:12)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

DUGO SELO

   23:31

(14:18)

RUGVICA

MOSLAVINA

   27:35

(14:21)

RUGVICA

slobodan

 

RŠ KARLOVAC

slobodan

 

 

  10. kolo

DUGO SELO

TRNJE

38:21

(18:  8)

PPD ZAGREB

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

38:22

(19:  7)

SISAK

     DUBRAVA

34:20

(20:12)

RUDAR

MAKSIMIR PASTELA

   21:12

(  9:  6)

RŠ KARLOVAC

ZG DUBRAVA

   25:22

(11:  8)

MOSLAVINA

slobodan

 

RUGVICA

slobodan

 

 

11. kolo

MAKSIMIR PASTELA

RŠ KARLOVAC

20:15

(10:  8)

DUBRAVA

RUDAR

19:31

(10:18)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

     SISAK

31:37

(14:21)

TRNJE

PPD ZAGREB

   20:32

(10:15)

RUGVICA

DUGO SELO

   19:36

(  5:21)

MOSLAVINA

slobodan

 

ZG DUBRAVA

slobodan

 

 

  12. kolo

DUGO SELO

MOSLAVINA

40:25

(22:15)

PPD ZAGREB

RUGVICA

34:15

(20:  6)

SISAK

     TRNJE

29:25

(16:10)

RUDAR

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

   25:20

(10:12)

RŠ KARLOVAC

DUBRAVA

   22:19

(12:  8)

ZG DUBRAVA

MAKSIMIR PASTELA

   13:19

(  8:  9)

 

13. kolo

DUBRAVA

ZG DUBRAVA

31:16

(14:  9)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

RŠ KARLOVAC

27:37

(14:16)

TRNJE

     RUDAR

 19-24

(11-11)

RUGVICA

SISAK

   22:40

(11:23)

MOSLAVINA

PPD ZAGREB

 18:30

(8-15)

DUGO SELO

slobodan

 

MAKSIMIR PASTELA

slobodan

 

 

  14. koo

MOSLAVINA

SISAK

28:25

(13:12)

RUGVICA

RUDAR

17:26

(12:17)

TRNJE

     RŠ KARLOVAC

24:24

(11:12)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

ZG DUBRAVA

   26:17

(13:11)

DUBRAVA

MAKSIMIR PASTELA

   14:17

(  5:  4)

DUGO SELO

Slobodan

 

PPD ZAGREB

slobodan

 

 

15. kolo

MAKSIMIR PASTELA

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

29:19

(19:12)

ZG DUBRAVA

TRNJE

12:38

(  6:18)

RŠ KARLOVAC

     RUGVICA

38:25

(20:11)

RUDAR

MOSLAVINA

   22:22

(12:10)

PPD ZAGREB

DUGO SELO

   23:25

(14:14)

SISAK

slobodan

 

DUBRAVA

slobodan

 

 

  16. kolo

DUGO SELO

SISAK

29:22

(14:11)

MOSLAVINA

RŠ KARLOVAC

29:27

(15:14)

RUGVICA

     ZG DUBRAVA

22:33

(11:20)

TRNJE

MAKSIMIR PASTELA

   21:20

(  9:  6)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

DUBRAVA

   23:23

(11:12)

PPD ZAGREB

slobodan

 

RUDAR

slobodan

 

 

17. kolo

DUBRAVA

TRNJE

25:30

(12:17)

MAKSIMIR PASTELA

RUGVICA

48:19

(24:  9)

ZG DUBRAVA

     MOSLAVINA

15:27

(  6:11)

RUDAR

DUGO SELO

   17:24

(  8:12)

SISAK

PPD ZAGREB

   21:27

(11:15)

RŠ KARLOVAC

slobodan

 

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

slobodan

 

 

  18. kolo

PPD ZAGREB

RUDAR

19:19

(  8:10)

DUGO SELO

RŠ KARLOVAC

32:18

(17:  6)

MOSLAVINA

     MAKSIMIR PASTELA

18:31

(11:17)

RUGVICA

DUBRAVA

   14:23

(  7:13)

TRNJE

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 33:29

 (17:14)

ZG DUBRAVA

slobodan

 

SISAK

slobodan

 

 

19. kolo

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

RUGVICA

40:26

(21:12)

DUBRAVA

MOSLAVINA

25:23

(10:11)

ZG DUBRAVA

     DUGO SELO

15:33

(  8:17)

RŠ KARLOVAC

PPD ZAGREB

   20:25

(10:13)

RUDAR

SISAK

   19:16

(12:  6)

MAKSIMIR PASTELA

slobodan

 

TRNJE

slobodan

 

 

  20. kolo

SISAK

RŠ KARLOVAC

23:29

(12:16)

PPD ZAGREB

ZG DUBRAVA

27:14

(16:  8)

DUGO SELO

     MAKSIMIR PASTELA

25:20

(10:  8)

MOSLAVINA

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

   26:23

(11:  7)

RUGVICA

TRNJE

   24:31

(10:13)

DUBRAVA

slobodan

 

RUDAR

slobodan

 

 

21. kolo

TRNJE

MOSLAVINA

31:26

(15:10)

DUBRAVA

DUGO SELO

20:29

(  9:15)

MAKSIMIR PASTELA

     PPD ZAGREB

15:26

(  6:12)

ZG DUBRAVA

SISAK

   19:27

(  7:12)

RŠ KARLOVAC

RUDAR

   24:23

(16:10)

RUGVICA

slobodan

 

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

slobodan

 

 

  22. kolo

RUDAR

ZG DUBRAVA

23:14

(13:  8)

SISAK

MAKSIMIR PASTELA

18:26

(10:13)

PPD ZAGREB

     DUBRAVA

28:19

(13:  8)

DUGO SELO

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

   35:24

(16:  9)

MOSLAVINA

RUGVICA

   37:22

(17:  8)

TRNJE

slobodan

 

RŠ KARLOVAC

slobodan

 

 

23. kolo

TRNJE

DUGO SELO

21:25

(10:10)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

PPD ZAGREB

23:40

(11:21)

DUBRAVA

     SISAK

24:18

(10:  8)

MAKSIMIR PASTELA

RUDAR

   19:18

(  8:  9)

ZG DUBRAVA

RŠ KARLOVAC

   15:20

(  7:11)

MOSLAVINA

slobodan

 

RUGVICA

slobodan

 

  24. kolo

RŠ KARLOVAC

MAKSIMIR PASTELA

23:22

(13:13)

RUDAR

DUBRAVA

21:16

(  6:  7)

SISAK

     SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

29:28

(14:14)

PPD ZAGREB

TRNJE

   24:16

(13:  6)

DUGO SELO

RUGVICA

   41:16

(21:  5)

MOSLAVINA

slobodan

 

ZG DUBRAVA

slobodan

 

 

25. kolo

MOSLAVINA

DUGO SELO

19:30

(  8:16)

RUGVICA

PPD ZAGREB

22:39

(  8:19)

TRNJE

     SISAK

24:24

(12:11)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

RUDAR

   27:26

(16:10)

DUBRAVA

RŠ KARLOVAC

   20:22

(  8:13)

MAKSIMIR PASTELA

ZG DUBRAVA

   28:10

(14:  6)

 

  26. kolo

ZG DUBRAVA

DUBRAVA

15:21

(  6:10) 

KARLOVAC

SLOGA NOVESELEC KRIŽ

33:25

(16:12)

RUDAR

     TRNJE

25:21

(10:  9)

SISAK

RUGVICA

   37:20

(20:  8)

PPD ZAGREB

MOSLAVINA

   31:14

(10:  4)

MAKSIMIR PASTELA

slobodan

 

 

DUGO SELO

slobodan

 

 

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     


 

 

 

 

 

 

SEZONA 2014./2015. forum 2002

 

1. HRL DJEČACI “A” – 2002. i mlađi

 

 

Završni glasnik      
           

    raspored proljeće 2015

 

 

 

 

 

TABLICA:

 

1.

Dugo Selo

26

26

0

0

781

:

379

52

+402

2.

PPD Zagreb

26

23

0

3

733

:

462

46

+271

3.

Sisak

26

22

0

4

680

:

476

44

+204

4.

Rudar

26

19

0

7

630

:

447

38

+183

5.

RŠ Karlovac

26

17

0

9

602

:

524

34

+  78

6.

ZG Dubrava

26

14

0

12

535

:

544

28

-    9

7.

Maksimir Pastela

26

13

1

12

574

:

520

27

+  54

8.

Dubrava

26

12

1

13

575

:

571

25

+    4

9.

Sloga Novoselec Križ

26

10

1

15

627

:

697

21

-  70

10.

Trnje

26

9

0

17

495

:

585

18

-  90

11.

Rugvica

26

4

1

21

547

:

758

9

-211

12.

Medveščak

26

4

0

22

401

:

673

8

-272

13.

Ivanić

26

3

1

22

403

:

653

7

-250

14.

Zaprešić

25

3

1

22

418

:

728

7

-310

 

 

 

1. KOLO

PPD ZAGREB – IVANIĆ

27: 9

(15: 4)

RUDAR – DUBRAVA

15:14

(  5:11)

DUGO SELO – ZAPREŠIĆ

41:  3

(17:  1)

RŠ KARLOVAC – RUGVICA

26:12

(  8:  5)

SISAK – ZG DUBRAVA

27:17

(14:  5)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – MEDVEŠČAK

10:  0

 

MAKSIMIR PASTELA – TRNJE

24:14

(17:  4)

  2.KOLO

 

IVANIĆ – TRNJE

18:14

(  8:  6)

MEDVEŠČAK – MAKSIMIR PASTELA

  8:22

(  2:12)

ZG DUBRAVA – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

21:16

(  8:  9)

RUGVICA – SISAK

10:29

(  5:17)

ZAPREŠIĆ – RŠ KARLOVAC

  5:25

(  1:12)

DUBRAVA – DUGO SELO

  8:22

(  2:11)

PPD ZAGREB – RUDAR

20:14

(10:  9)

 

     
3. KOLO

DUGO SELO – PPD ZAGREB

30:20

(15:10)

RUDAR – IVANIĆ

22:10

(11:  2)

RŠ KARLOVAC – DUBRAVA

25:14

(13:  5)

SISAK – ZAPREŠIĆ

28:  6

(16:  1)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – RUGVICA

31:22

(13:  9)

MAKSIMIR PASTELA – ZG DUBRAVA

24:19

(11:  8)

TRNJE – MEDVEŠČAK

21:16

(10:  7)

  4. KOLO

IVANIĆ – MEDVEŠČAK

22:19

(10:11)

ZG DUBRAVA – TRNJE

19:14

(10:  8)

RUGVICA – MAKSIMIR PASTELA

13:22

(  6:  8)

ZAPREŠIĆ – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

19:29

(11:12)

DUBRAVA – SISAK

19:24

(10:11)

PPD ZAGREB – RŠ KARLOVAC

29:17

(13:  6)

RUDAR – DUGO SELO

18:23

(  6:13)

     
5. KOLO

DUGO SELO – IVANIĆ

38:11

(22:  3)

RŠ KARLOVAC – RUDAR

25:17

(14:10)

SISAK – PPD ZAGREB

26:23

(11:  8)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – DUBRAVA

27:25

(12:12)

MAKSIMIR PASTELA – ZAPREŠIĆ

33:  8

(16:  2)

TRNJE – RUGVICA

22:14

(12:  5)

MEDVEŠČAK – ZG DUBRAVA

  0:10

 

  6. KOLO

IVANIĆ – ZG DUBRAVA

14:22

(  6:  8)

RUGVICA – MEDVEŠČAK

19:24

(  9:13)

ZAPREŠIĆ – TRNJE

21:34

(11:15)

DUBRAVA – MAKSIMIR PASTELA

22:22

(13:11)

PPD ZAGREB – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

33:19

(20:  9)

RUDAR – SISAK

23:16

(11:  8)

DUGO SELO – RŠ KARLOVAC

30:18

(17:  8)

     

7. KOLO

RŠ KARLOVAC – IVANIĆ

27:15

(14:  8)

SISAK – DUGO SELO

16:18

(10:  9)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – RUDAR

23:32

(10:16)

MAKSIMIR PASTELA – PPD ZAGREB

19:28

(  7:14)

TRNJE – DUBRAVA

22:25

(11:11)

MEDVEŠČAK – ZAPREŠIĆ

25:16

(12:  9)

ZG DUBRAVA – RUGVICA

29:16

(16:  8)

  8. KOLO

IVANIĆ – RUGVICA

18:21

(  9:11)

ZAPREŠIĆ – ZG DUBRAVA

16:27

(  8:10)

DUBRAVA – MEDVEŠČAK

22:14

(10:  5)

PPD ZAGREB – TRNJE

33:23

(13:11)

RUDAR – MAKSIMIR PASTELA

20:14

(  8:  3)

DUGO SELO – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

35:20

(17:  9)

RŠ KARLOVAC – SISAK

22:23

(11:  7)

   
 

9. KOLO

SISAK – IVANIĆ

31:14

(15:  7)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – RŠ KARLOVAC

27:36

(15:18)

MAKSIMIR PASTELA – DUGO SELO

  9:29

(  7:13)

TRNJE – RUDAR

20:28

(  7:17)

MEDVEŠČAK – PPD ZAGREB

15:30

(  5:18)

ZG DUBRAVA – DUBRAVA

19:25

(13:15)

RUGVICA – ZAPREŠIĆ

30:27

(15:11)

 

  10. KOLO

IVANIĆ -  ZAPREŠIĆ

30:25

(14:12)

DUBRAVA – RUGVICA

31:24

(20:  8)

PPD ZAGREB – ZG DUBRAVA

37:18

(18:  8)

RUDAR – MEDVEŠČAK

27:  4

(17:  2)

DUGO SELO – TRNJE

37:19

(17:11)

RŠ KARLOVAC – MAKSIMIR PASTELA

25:20

(11:  5)

SISAK – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

35:14

(20:  6)

 


  
   

11. KOLO

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – IVANIĆ

27:23

(14:10)

MAKSIMIR PASTELA – SISAK

22:30

(  8:14)

TRNJE – RŠ KARLOVAC

16:22

(  7:11)

MEDVEŠČAK – DUGO SELO

  8:38

(  4:23)

ZG DUBRAVA – RUDAR

15:24

(  6:13)

RUGVICA – PPD ZAGREB

20:43

(  6:25)

ZAPREŠIĆ – DUBRAVA

23:22

(  9:12)

 

 

 

12. KOLO

IVANIĆ – DUBRAVA

22:27

(11:18)

PPD ZAGREB – ZAPREŠIĆ

33:14

(15:  3)

RUDAR – RUGVICA

33:18

(23:  5)

DUGO SELO – ZG DUBRAVA

36:16

(17:  7)

RŠ KARLOVAC – MEDVEŠČAK

23:14

(10:  2)

SISAK – TRNJE

33:22

(21:11)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – MAKSIMIR PASTELA

20:18

(13:  7)

 

 

   
  
13.KOLO

 

MAKSIMIR PASTELA – IVANIĆ

35:18

(14:11)

TRNJE – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

24:31

(  8:13)

MEDVEŠČAK – SISAK

13:24

(  5:15)

ZG DUBRAVA – RŠ KARLOVAC

16:24

(  7:13)

RUGVICA – DUGO SELO

24:42

(3:26)

ZAPREŠIĆ – RUDAR

  9:26

(  7:15)

DUBRAVA – PPD ZAGREB

20:27

(10:19)

 

  14. KOLO
 

 

IVANIĆ – PPD ZAGREB

  8:32

(  3:15)

DUBRAVA – RUDAR

18:23

(  8:10)

ZAPREŠIĆ – DUGO SELO

13:39

(  8:21)

RUGVICA – RŠ KARLOVAC

18:30

(  7:18)

ZG DUBRAVA – SISAK

15:27

(  8:14)

MEDVEŠČAK – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

24:33

(  8:18)

TRNJE – MAKSIMIR PASTELA

25:24

(10:  8)

 

      
15. KOLO

TRNJE – IVANIĆ

10: 0

 

MAKSIMIR PASTELA – MEDVEŠČAK

34:20

(14:12)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – ZG DUBRAVA

 

 

SISAK – RUGVICA

38:21

(24:11)

RŠ KARLOVAC – ZAPREŠIĆ

28:25

(11:11)

DUGO SELO – DUBRAVA

32:16

(19:  5)

RUDAR – PPD ZAGREB

16:17

(  7:  9)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – ZG DUBRAVA

29:30

(13:13)

 

  16. KOLO

IVANIĆ – RUDAR

18:28

(  9:19)

PPD ZAGREB – DUGO SELO

16:29

(10:18)

DUBRAVA – RŠ KARLOVAC

19:24

(10:  9)

ZAPREŠIĆ – SISAK

16:27

(  8:11)

RUGVICA – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

26:26

(13:13)

ZG DUBRAVA – MAKSIMIR PASTELA

18:  9

(  8:   7)

MEDVEŠČAK – TRNJE

11:24

(  7:12)

 

   
 

 

17. KOLO   18. KOLO
 

MEDVEŠČAK – IVANIĆ

22:18

(10:11)

TRNJE – ZG DUBRAVA

10:  9

(  4:  6)

MAKSIMIR PASTELA – RUGVICA

30:16

(15:  9)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – ZAPREŠIĆ

28:12

(17:  4)

SISAK – DUBRAVA

25:20

(15:10)

RŠ KARLOVAC – PPD ZAGREB

19:34

(  9:20)

DUGO SELO – RUDAR

29:10

(15:  6)

 

 

IVANIĆ – DUGO SELO

13:32

(  4:13)

RUDAR – RŠ KARLOVAC

24:14

(13:  5)

PPD ZAGREB – SISAK

23:15

(11:  4)

DUBRAVA – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

32:26

(17:18)

ZAPREŠIĆ – MAKSIMIR PASTELA

17:23

(  5:  8)

RUGVICA – TRNJE

16:28

(10:15)

ZG DUBRAVA – MEDVEŠČAK

34:18

(18:  9)

19. KOLO   20. KOLO
 

ZG DUBRAVA – IVANIĆ

25:14

(13:  6)

MEDVEŠČAK – RUGVICA

21:32

(13:  9)

TRNJE – ZAPREŠIĆ

16:23

(  8:12)

MAKSIMIR PASTELA – DUBRAVA

25:26

(14:13)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – PPD ZAGREB

21:32

(12:19)

SISAK – RUDAR

25:24

(13:13)

RŠ KARLOVAC – DUGO SELO

15:27

(  8:13)

 

IVANIĆ – RŠ KARLOVAC

12:22

(  3:11)

DUGO SELO – SISAK

26:18

(15:  8)

RUDAR – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

33:21

(15:  7)

PPD ZAGREB – MAKSIMIR PASTELA

23:10

(  9:  3)

DUBRAVA – TRNJE

26:20

(14:  8)

ZAPREŠIĆ – MEDVEŠČAK

19:23

(  9:10)

RUGVICA – ZG DUBRAVA

27:28

(13:15)



  
21. KOLO   22. KOLO

 

RUGVICA – IVANIĆ

33:20

(18:  5)

ZG DUBRAVA – ZAPREŠIĆ

28:18

(14:  7)

MEDVEŠČAK – DUBRAVA

20:24

(  9:11)

TRNJE – PPD ZAGREB

10:26

(  3:14)

MAKSIMIR PASTELA – RUDAR

23:17

(10:12)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – DUGO SELO

22:35

(  9:19)

SISAK – RŠ KARLOVAC

21:17

(10.  7)

 

IVANIĆ – SISAK

11:23

(  5:11)

RŠ KARLOVAC – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

29:26

(17:11)

DUGO SELO – MAKSIMIR PASTELA

24:13

(13:  7)

RUDAR – TRNJE

26:12

(11:  6)

PPD ZAGREB – MEDVEŠČAK

34:22

(19:11)

DUBRAVA – ZG DUBRAVA

21:22

(10:  9)

ZAPREŠIĆ – RUGVICA

30:26

(13:14)

 

23. KOLO

 

24. KOLO

ZAPREŠIĆ - IVANIĆ

16:16

(  7:  8)

RUGVICA – DUBRAVA

21:29

(12:11)

ZG DUBRAVA – PPD ZAGREB

12:33

(  6:17)

MEDVEŠČAK – RUDAR

16:35

(  7:16)

TRNJE – DUGO SELO

11:30

(  6:17)

MAKSIMIR PASTELA – RŠ KARLOVAC

18:16

(  6:  8)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – SISAK

29:33

(13:13)

 
 

IVANIĆ – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

23:28

(13:16)

SISAK – MAKSIMIR PASTELA

26:21

(15:10)

RŠ KARLOVAC – TRNJE

28:19

(15:  7)

DUGO SELO – MEDVEŠČAK

38:18

(17:  8)

RUDAR – ZG DUBRAVA

26:18

(13:  8)

PPD ZAGREB – RUGVICA

36:19

(19:  8)

DUBRAVA – ZAPREŠIĆ

25:15

(13:10)

 

25. KOLO

 

26. KOLO

DUBRAVA – IVANIĆ

26:11

(13:  5)

ZAPREŠIĆ – PPD ZAGREB

18:23

(  8:16)

RUGVICA – RUDAR

21:26

(10:14)

ZG DUBRAVA – DUGO SELO

20:24

(11:11)

MEDVEŠČAK – RŠ KARLOVAC

15:28

(  7:13)

TRNJE – SISAK

19:24

(10:11)

MAKSIMIR PASTELA – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

39:23

(22:  8)

 

 

IVANIĆ – MAKSIMIR PASTELA

15:21

(  7:11)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ –TRNJE

21:26

(10:12)

SISAK – MEDVEŠČAK

36:11

(17:  3)

RŠ KARLOVAC – ZG DUBRAVA

15:28

(  7:13)

DUGO SELO – RUGVICA

39:28

(20:15)

RUDAR – ZAPREŠIĆ

43:  4

(24:  0)

PPD ZAGREB – DUBRAVA

21:19

(11:  7)

 


 

 

 

SEZONA 2013./2014.

TURNIR PRAG  2014

 

1. HRL DJEČACI “B” 2002. – 1. KVALITETNA LIGA

završni glasnik

 

 

TABLICA:

 

1.       

CO Zagreb 1

13

12

0

1

414

:

253

24

+161

2.       

Rudar

13

12

0

1

320

:

200

24

+120

3.       

Polet

13

11

0

2

362

:

212

22

+150

4.       

RŠ Karlovac 1

13

9

0

4

293

:

209

18

+  84

5.       

Sisak

13

8

0

5

283

:

244

16

+  39

6.       

Sloga Novoselec Križ

13

7

0

6

309

:

298

14

+  11

7.       

Maksimir Pastela

13

7

0

6

238

:

235

14

+    3

8.       

Trnje 1

13

6

0

7

281

:

247

12

+  34

9.       

Dugo Selo

13

6

0

7

371

:

367

12

+    4

10.  

Medveščak

13

6

0

7

236

:

290

12

-  54

11.  

ZG Dubrava

13

3

0

10

223

:

242

6

 -  19

12.  

Rugvica

13

3

0

10

226

:

344

6

 -118

13.  

Pavleki

13

1

0

12

151

:

334

2

 -183

14.  

Rudeš

13

0

0

13

94

:

326

0

-232

                                    

 

 

 

Raspored utakmica godište 2002. – 1. KVALITETNA LIGA

1. kolo – 22./23.02.2014.

 

2. kolo – 01./02.03.2014.

 

POLET – RUGVICA

 35-13

RUGVICA – MEDVEŠČAK

 19-23

CO ZAGREB 1 – PAVLEKI

 43-8

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – RUDAR

 21-22

DUGO SELO – RUDEŠ

 35-20

TRNJE 1 – ZG DUBRAVA

 10-0

MAKSIMIR PASTELA – SISAK

 18-30

SISAK – RŠ KARLOVAC 1

 16-18

RŠ KARLOVAC 1 – TRNJE 1

 26-16

RUDEŠ – MAKSIMIR PASTELA

 0-10

ZG DUBRAVA – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 15-16

PAVLEKI – DUGO SELO

 18-26

RUDAR - MEDVEŠČAK

 33-11

POLET – CO ZAGREB 1

 27-22

3. kolo – 08./09.03.2014.

 

4. kolo – 15./16.03.2014.

 

CO ZAGREB 1 – RUGVICA

 

RUGVICA – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 25-33

DUGO SELO – POLET

 20-36

TRNJE 1 – MEDVEŠČAK

 28-7

MAKSIMIR PASTELA – PAVLEKI

 23-2

SISAK – RUDAR

 15-27

RŠ KARLOVAC 1 – RUDEŠ

 30-2

RUDEŠ – ZG DUBRAVA

 7-31

ZG DUBRAVA – SISAK

 24-19

PAVLEKI – RŠ KARLOVAC 1

 12-27

RUDAR – TRNJE 1

 26-16

POLET – MAKSIMIR PASTELA

 33-15

MEDVEŠČAK – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 19-22

CO ZAGREB 1 – DUGO SELO

38-22

5. kolo – 22./23.03.2014.

 

6. kolo – 29./30.03.2014.

 

DUGO SELO – RUGVICA

44-22

RUGVICA – TRNJE 1

 9-33

MAKSIMIR PASTELA – CO ZAGREB 1

 24-32

SISAK – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 19-15

RŠ KARLOVAC 1 – POLET

 16-19

RUDEŠ – MEDVEŠČAK

 13-27

ZG DUBRAVA – PAVLEKI

 31-13

PAVLEKI – RUDAR

 12-26

RUDAR – RUDEŠ

 35-3

POLET – ZG DUBRAVA

 30-18

MEDVEŠČAK – SISAK

 28-24

CO ZAGREB 1 – RŠ KARLOVAC 1

 22-23

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – TRNJE 1

 26-19

DUGO SELO – MAKSIMIR PASTELA

 22-23

7. kolo – 05./06.04.2014.

 

 

 

 

MAKSIMIR PASTELA – RUGVICA

 27-15

 

 

 

RŠ KARLOVAC 1 – DUGO SELO

 

 

 

 

ZG DUBRAVA – CO ZAGREB 1

 

 

 

 

RUDAR – POLET

 

 

 

 

MEDVEŠČAK - PAVLEKI

 

 

 

 

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – RUDEŠ

 

 

 

 

TRNJE 1 - SISAK

 12-20

 

 

 

8. kolo – 12./13.04.2014.

 

9. kolo – 26./27.04.2014.

 

RUGVICA – SISAK

 13-25

RŠ KARLOVAC 1 – RUGVICA

 27-11

RUDEŠ – TRNJE 1

 15-33

ZG DUBRAVA – MAKSIMIR PASTELA

 7-11

PAVLEKI – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 16-28

RUDAR – DUGO SELO

 28-23

POLET – MEDVEŠČAK

 40-18

MEDVEŠČAK – CO ZAGREB 1

 21-29

CO ZAGREB 1 – RUDAR

 24-22

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – POLET

 20-31

DUGO SELO – ZG DUBRAVA

28-24 

TRNJE 1 – PAVLEKI

 24-14

MAKSIMIR PASTELA – RŠ KARLOVAC 1

 20-19

SISAK - RUDEŠ

 10-0

10. kolo – 10./11.05.2014.

 

11. kolo – 24./25.05.2014.

 

RUGVICA – RUDEŠ

 20-8

ZG DUBRAVA – RUGVICA

 14-17

PAVLEKI – SISAK

 13-25

RUDAR – RŠ KARLOVAC 1

 23-20

POLET – TRNJE 1

 28-21

MEDVEŠČAK – MAKSIMIR PASTELA

 17-15

CO ZAGREB 1 – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 28-20

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – DUGO SELO

 32-35

DUGO SELO – MEDVEŠČAK

 39-29

TRNJE 1 – CO ZAGREB 1

 22-29

MAKSIMIR PASTELA – RUDAR

 10-17

SISAK – POLET

 23-22

RŠ KARLOVAC 1 – ZG DUBRAVA

 25-16

RUDEŠ - PAVLEKI

 0-10

12. kolo – 31.05./01.06.2014.

 

13. kolo – 07./08.06.2014.

 

RUGVICA – PAVLEKI

 26-19

RUDAR – RUGVICA

 25-18

POLET – RUDEŠ

 10-0

MEDVEŠČAK – ZG DUBRAVA

 17-13

CO ZAGREB 1 – SISAK

 31-23

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – RŠ KARLOVAC 1

 21-29

DUGO SELO – TRNJE 1

 31-33

TRNJE 1 – MAKSIMIR PASTELA

 14-16

MAKSIMIR PASTELA – SLOGA NOV. KRIŽ

 26-27

SISAK – DUGO SELO

 34-23

RŠ KARLOVAC 1 – MEDVEŠČAK

 10-0

RUDEŠ – CO ZAGREB 1

 12-47

ZG DUBRAVA - RUDAR

 12-19

PAVLEKI - POLET

 9-36

 

 

 

 

1. HRL DJEČACI “B” – 2002. i mlađi

 

Glasnik broj 1. Glasnik broj 2. Glasnik broj 3. Glasnik broj 4. Glasnik broj 5. Glasnik broj 6.
Glasnik broj 7. Glasnik broj 8. Glasnik broj 9.      
           

 

 

TABLICA:

 

1.       

CO Zagreb 1

13

13

0

0

476

:

173

26

+303

2.       

Maksimir Pastela

13

11

0

2

302

:

209

22

+  93

3.       

ZG Dubrava

13

10

1

2

313

:

218

21

+  95

4.       

Medveščak

12

7

1

4

217

:

174

15

+  43

5.       

Trnje 2

13

7

1

5

279

:

239

15

+  40

6.       

Rudeš

12

7

0

5

264

:

255

14

+    9

7.       

Pavleki

11

5

1

5

220

:

218

11

 +    2

8.       

Trnje 1

11

5

0

6

227

:

192

10

 +  35

9.       

Sesvete

10

5

0

5

191

:

237

10

-  46

10.  

CO Zagreb 2

12

4

1

7

214

:

233

9

-  19

11.  

Libra tehničar

13

3

1

9

213

:

297

7

-  84

12.  

Dubrava 2

12

2

0

10

177

:

284

4

-107

13.  

Dubrava 1

9

1

0

8

129

:

266

2

-137

14.  

Metalac

12

0

0

12

126

:

353

0

-227

 

 

Raspored utakmica godište 2002.

Dječaci "B"

1. kolo – 26./27.10.2013.

 

2. kolo – 09./10.11.2013.

 

DUBRAVA 1 – MEDVEŠČAK

10-22 

MEDVEŠČAK – CO ZAGREB 2

18-6

ZG DUBRAVA – SESVETE

 21-8

METALAC – PAVLEKI

11-40

LIBRA TEHNIČAR – DUBRAVA 2

 26-11

TRNJE 1 – CO ZAGREB 1

12-23

MAKSIMIR PASTELA – TRNJE 2

 15-14

TRNJE 2 – RUDEŠ

18-17

RUDEŠ – TRNJE 1

 15-33

DUBRAVA 2 – M. PASTELA

11-36

CO ZAGREB 1 – METALAC

 46-6

SESVETE – LIBRA TEHNIČAR

24-11

PAVLEKI – CO ZAGREB 2

 18-6

DUBRAVA 1 – ZG DUBRAVA

7-40

3. kolo – 16./17.11.2013.

 

4. kolo – 23./24.11.2013.

 

ZG DUBRAVA – MEDVEŠČAK

21-18

MEDVEŠČAK – METALAC

32-9

LIBRA TEHNIČAR – DUBRAVA 1

23-19

TRNJE 1 – CO ZAGREB 2

13-12

MAKSIMIR PASTELA – SESVETE

28-18

TRNJE 2 – PAVLEKI

20-14

RUDEŠ – DUBRAVA 2

29-8

DUBRAVA 2 – CO ZAGREB 1

8-43

CO ZAGREB 1 – TRNJE 2

39-15

SESVETE – RUDEŠ

18-24

PAVLEKI – TRNJE 1

20-19

DUBRAVA 1 – M. PASTELA

18-30

CO ZAGREB 2 - METALAC

28-13

ZG DUBRAVA – LIBRA TEHNIČAR

25-17

5. kolo – 30.11./01.12.2013.

 

6. kolo – 07./08.12.2013.

 

LIBRA TEHNIČAR – MEDVEŠČAK

10-18

MEDVEŠČAK – TRNJE 1

16-10

M.  PASTELA – ZG DUBRAVA

24-13

TRNJE 2 – METALAC

29-2

RUDEŠ – DUBRAVA 1

32-16

DUBRAVA 2 – CO ZAGREB 2

13-16

CO ZAGREB 1 – SESVETE

47-15

SESVETE – PAVLEKI

 

PAVLEKI – DUBRAVA 2

24-18

DUBRAVA 1 – CO ZAGREB 1

11-47

CO ZAGREB 2 – TRNJE 2

17-23

ZG DUBRAVA – RUDEŠ

22-14

METALAC – TRNJE 1

1-34

L. TEHNIČAR – M.  PASTELA

17-23

7. kolo – 14./15.12.2013.

 

 

 

MAKSIMIR PASTELA – MEDVEŠČAK

10-0

 

 

RUDEŠ – LIBRA TEHNIČAR

22-13

 

 

CO ZAGREB 1 – ZG DUBRAVA

26-11

 

 

PAVLEKI – DUBRAVA 1

 

 

 

CO ZAGREB 2 – SESVETE

29-12

 

 

METALAC – DUBRAVA 2

11-21

 

 

TRNJE 1 – TRNJE 2

21-20

 

 

8. kolo – 21./22.12.2013.

 

9. kolo – 18./19.01.2014.

 

MEDVEŠČAK – TRNJE 2

27-16

RUDEŠ – MEDVEŠČAK

 

DUBRAVA 2 – TRNJE 1

 

CO ZAGREB 1 – M.PASTELA

37-21

SESVETE – METALAC

 

PAVLEKI – LIBRA TEHNIČAR

21-17

DUBRAVA 1 – CO ZAGREB 2

 

CO ZAGREB 2 – ZG DUBRAVA

16-28

ZG DUBRAVA – PAVLEKI

27-21

METALAC – DUBRAVA 1

21-22

LIBRA TEHNIČAR – CO ZAGREB 1

12-39

TRNJE 1 – SESVETE

21-28

MAKSIMIR PASTELA - RUDEŠ

31-19

TRNJE 2 – DUBRAVA 2

21-16

10. kolo – 25./26.01.2014.

 

11. kolo – 01./02.02.2014.

 

MEDVEŠČAK – DUBRAVA 2

20-18

CO ZAGREB 1 – MEDVEŠČAK

30-15

SESVETE – TRNJE 2

28-27

PAVLEKI – RUDEŠ

18-21

DUBRAVA 1 – TRNJE 1

 

CO ZAGREB 2 – M. PASTELA

22-20

ZG DUBRAVA – METALAC

39-14

METALAC – LIBRA TEHNIČAR

18-25

LIBRA TEHNIČAR – CO ZAGREB 2

23-23

TRNJE 1 – ZG DUBRAVA

15-25

MAKSIMIR PASTELA – PAVLEKI

29-19

TRNJE 2 – DUBRAVA 1

32-13

RUDEŠ – CO ZAGREB 1

20-37

DUBRAVA 2 - SESVETE

14-22

12. kolo – 08./09.02.2014.

 

13. kolo – 15./16.02.2014.

 

MEDVEŠČAK – SESVETE

15-18

PAVLEKI – MEDVEŠČAK

16-16

DUBRAVA 1 – DUBRAVA 2

13-19

CO ZAGREB 2 – CO ZAGREB 1

18-28

ZG DUBRAVA – TRNJE 2

18-18

METALAC – RUDEŠ

20-27

LIBRA TEHNIČAR – TRNJE 1

7-28

TRNJE 1 – MAKSIMIR PASTELA

21-25

MAKSIMIR PASTELA – METALAC

10-0

TRNJE 2 – LIBRA TEHNIČAR

26-12

RUDEŠ – CO ZAGREB 2

24-21

DUBRAVA 2 – ZG DUBRAVA

20-23

CO ZAGREB 1 - PAVLEKI

34-9

SESVETE – DUBRAVA 1