SEZONA 2015./2016.

1.        KVALITETNA  LIGA     DJEČACI “B” – 2004.

 

 

Glasnik 1. Glasnik 2. Glasnik 3. Glasnik 4. Glasnik 5. Glasnik 6.
Glasnik 7. Glasnik 8. Glasnik 9. Glasnik 10. Završni  
           

 

 

  

 

 

1.

Maksimir Pastela

11

11

0

0

334

:

144

22

+190

2.

Dugo Selo

11

8

1

2

304

:

211

17

+  93

3.

PPD Zagreb

11

8

0

3

277

:

190

16

+  87

4.

Rudar

11

7

1

3

268

:

239

15

+  29

5.

Ivanić

11

7

0

4

284

:

254

14

+  30

6.

Sisak

11

6

0

5

254

:

238

12

+  16

7.

Rugvica

11

6

0

5

257

:

248

12

+    9

8.

RŠ Karlovac

11

5

0

6

243

:

234

10

+    9

9.

Dubrava

11

4

0

7

257

:

259

8

-    2

10.

Trnje

11

2

0

9

195

:

305

4

-110

11.

Sesvete

11

1

0

10

164

:

297

2

-133

12.

ZG Dubrava

11

0

0

11

121

:

339

0

-218

 

·        Na Prvenstvo Hrvatske  plasirali su se:

 

1.     MAKSIMIR PASTELA

2.     DUGO SELO

3.     PPD ZAGREB

4.     RUDAR

 

 

1. KOLO

  2. KOLO

MAKSIMIR PASTELA

    IVANIĆ

32:16

(15:  5)

DUGO SELO

    TRNJE

37:11

(19:  4)

DUBRAVA

    RUDAR

20:26

(12:11)

RUGVICA

    SESVETE

   21:10

(11:  3)

PPD ZAGREB

    RŠ KARLOVAC

   24:17

(11:10)

SISAK

    ZG DUBRAVA

 36:13

(17:8)

 

 

IVANIĆ

    ZG DUBRAVA

32:12

(15:  3)

RŠ KARLOVAC

    SISAK

22:15

(12:  9)

SESVETE

    PPD ZAGREB

12:28

(  6:10)

RUDAR

    RUGVICA

   27:17

(15:  9)

TRNJE

    DUBRAVA

   18:33

(12:19)

MAKSIMIR PASTELA

    DUGO SELO

   23:12

(11:  5)

 
3. KOLO   4. KOLO

DUGO SELO

    IVANIĆ

25:15

(14:  7)

DUBRAVA

    MAKSIMIR PASTELA

18:27

(  7:15)

RUGVICA

    TRNJE

29:14

(16:  4)

PPD ZAGREB

    RUDAR

   25:20

(11:  9)

SISAK

    SESVETE

   24:10

(13:  8)

ZG DUBRAVA

    RŠ KARLOVAC

   11:30

(  2:17)

 
 

IVANIĆ

    RŠ KARLOVAC

28:26

(16:10)

SESVETE

    ZG DUBRAVA

31:10

(14:  5)

RUDAR

    SISAK

20:22

(12:10)

TRNJE

    PPD ZAGREB

   10:27

(  6:11)

MAKSIMIR PASTELA

    RUGVICA

   39:18

(20:  9)

DUGO SELO

    DUBRAVA

   34:18

(18:  4)

 
5. KOLO

DUBRAVA

    IVANIĆ

21:24

(  9:11)

RUGVICA

    DUGO SELO

20:21

(13:11)

PPD ZAGREB

    MAKSIMIR PASTELA

16:21

(10:11)

SISAK

    TRNJE

   28:19

(16:  8)

ZG DUBRAVA

    RUDAR

   11:24

(  3:12)

RŠ KARLOVAC

    SESVETE

   24:13

(14:  4)

 

  6. KOLO

IVANIĆ

    SESVETE

 38:17

(16:7)

RUDAR

    RŠ KARLOVAC

20:19

(13:  7)

TRNJE

    ZG DUBRAVA

18:11

(  7:  3)

MAKSIMIR PASTELA

    SISAK

   29:20

(14:11)

DUGO SELO

    PPD ZAGREB

   23:21

(  9:  8)

DUBRAVA

    RUGVICA

   19:30

(  7:17)

 

     
7. KOLO

RUGVICA

    IVANIĆ

21:29

(11:16)

PPD ZAGREB

    DUBRAVA

28:18

(11:  6)

SISAK

    DUGO SELO

32:26

(14:16)

ZG DUBRAVA

    MAKSIMIR PASTELA

     3:35

(  0:19)

RŠ KARLOVAC

    TRNJE

 29:21

(13:6)

SESVETE

    RUDAR

   21:37

(11:20)

 

  8. KOLO

IVANIĆ

    RUDAR

 31:32

(15:12)

TRNJE

    SESVETE

 20:18

(10:10)

MAKSIMIR PASTELA

    RŠ KARLOVAC

27:10

(15:  1)

DUGO SELO

    ZG DUBRAVA

 40:15

(26:7)

DUBRAVA

    SISAK

 27.16

(15:8)

RUGVICA

    PPD ZAGREB

   21:36

(11:15)

 

 

     
9. KOLO

PPD ZAGREB

    IVANIĆ

16:21

(  5:  9)

SISAK

    RUGVICA

19:28

(  9:13)

ZG DUBRAVA

    DUBRAVA

12:35

(  7:19)

RŠ KARLOVAC

    DUGO SELO

   16:26

(  7:12)

SESVETE

    MAKSIMIR PASTELA

     4:35

(  3:13)

RUDAR

    TRNJE

   25:20

(14:  8)

 

  10. kolo

IVANIĆ

    TRNJE

31:30

(16:15)

MAKSIMIR PASTELA

    RUDAR

29:13

(12:  3)

DUGO SELO

    SESVETE

36:16

(18:  9)

DUBRAVA

    RŠ KARLOVAC

 24:32

(14-15)

RUGVICA

    ZG DUBRAVA

 27-16

(14-5)

PPD ZAGREB

    SISAK

   25:20

(11:  6)

 

     
11. kolo

SISAK

    IVANIĆ

22:19

(13:  5)

ZG DUBRAVA

    PPD ZAGREB

  7:31

(  3:18)

RŠ KARLOVAC

    RUGVICA

18:25

(10:12)

SESVETE

    DUBRAVA

   12:24

(  7:12)

RUDAR

    DUGO SELO

   24:24

(13:13)

TRNJE

    MAKSIMIR PASTELA

   14:37

(  5:20)

 

   
     
     
     

 

 

 

1. HRL DJEČACI “B” – 2004. i mlađi

 

 

Glasnik 1. Glasnik 2. Glasnik 3. Glasnik 4. Glasnik 5. Glasnik 6.
Glasnik 7. Glasnik 8. Glasnik 9. Glasnik 10. Glasnik 11. Glasnik 12.
           

 

 

 

 

 

 2.) TABLICA                                                                                  

 

1.

Maksimir Pastela 1

13

13

0

0

433

:

110

26

+323

2.

Dubrava 1

13

11

0

2

443

:

176

22

+267

3.

PPD Zagreb

13

10

0

3

411

:

121

20

+290

4.

Maksimir Pastela 2

13

10

0

3

316

:

195

20

+121

5.

Sesvete

13

7

1

5

232

:

185

15

+  47

6.

ZG Dubrava 1

13

7

1

5

241

:

242

15

-    1

7.

Trnje 1 (-1)

13

7

1

5

195

:

207

14

-  12

8.

Trnje 2

13

5

1

7

241

:

235

11

+    6

9.

Medveščak

13

5

1

7

234

:

267

11

-  33

10.

Metalac

13

4

1

8

186

:

307

9

-121

11.

Dubrava 2

13

3

0

10

199

:

318

6

-119

12.

ZG Dubrava 2

13

2

0

11

145

:

315

4

-170

13.

Zagorica

13

0

1

12

79

:

384

1

-305

14.

Sesvete Zagreb (-1)

13

0

1

12

62

:

355

0

-293

 

1. KOLO

  2. KOLO

METALAC

    SESVETE ZAGREB

10:0

 

ZG DUBRAVA 1

    TRNJE 2

19:14

( 7 :  8)

ZG DUBRAVA 2

    TRNJE 1

  0:23

( 0 : 12)

MAKSIMIR PASTELA 1

PPD ZAGREB

   33:21

(15 :  6)

MAKSIMIR PASTELA 2

MEDVEŠČAK

   35:19

(19 :  8)

SESVETE

ZAGORICA

 23:2

 (14.2)

DUBRAVA 1

DUBRAVA 2

   30:12

(13 :  4)

 

 

SESVETE ZAGREB

    DUBRAVA 2

  5:28

(  2:19)

ZAGORICA

    DUBRAVA 1

  4:54

(  2:23)

MEDVEŠČAK

    SESVETE

  6:10

(  2:  4)

PPD ZAGREB

MAKSIMIR PASTELA 2

   34:14

(14:  4)

TRNJE 1

MAKSIMIR PASTELA 1

     6:36

(  3:21)

TRNJE 2

ZG DUBRAVA 2

   28:15

(13:  5)

METALAC

ZG DUBRAVA 1

     8:20

(  5:  4)

 
3. KOLO   4. KOLO

ZG DUBRAVA 1

     SESVETE ZAGREB

26:  6

(14:  4)

ZG DUBRAVA 2

     METALAC

16:19

(  7:  9)

MAKSIMIR PASTELA 1

     TRNJE 2

 37:8

(15:3)

MAKSIMIR PASTELA 2

TRNJE 1

 10:0

 

SESVETE

PPD ZAGREB

     9:27

(  4:11)

DUBRAVA 1

MEDVEŠČAK

   37:  8

(16:  3)

DUBRAVA 2

ZAGORICA

 14:9

(12:6)

 
 

SESVETE ZAGREB

     ZAGORICA

11:11

(  6:  5)

MEDVEŠČAK

     DUBRAVA 2

20:13

(  8:  8)

PPD ZAGREB

     DUBRAVA 1

25:18

(13:  9)

TRNJE 1

SESVETE

   13:11

(  4:  4)

TRNJE 2

MAKSIMIR PASTELA 2

   15:20

(  5:  8)

METALAC

MAKSIMIR PASTELA 1

 9:41

(4:21)

ZG DUBRAVA 1

ZG DUBRAVA 2

    22:11

(14:  5)

 
5. KOLO   6. KOLO

ZG DUBRAVA 2

     SESVETE ZAGREB

21:  3

(  8:  3)

MAKSIMIR PASTELA 1

     ZG DUBRAVA 1

34:  6

(16:  2)

MAKSIMIR PASTELA 2

     METALAC

46:  5

(21:  2)

SESVETE

TRNJE 2

   11:11

(  4:  6)

DUBRAVA 1

TRNJE 1

   30:14

(15:  8)

DUBRAVA 2

PPD ZAGREB

     7:38

(  3:17)

ZAGORICA

MEDVEŠČAK

     8:24

(  2:14)

 
 

SESVETE ZAGREB

     MEDVEŠČAK

11:36

(  6:16)

PPD ZAGREB

     ZAGORICA

50:1

(22:  0)

TRNJE 1

     DUBRAVA 2

25:14

(15:  9)

TRNJE 2

DUBRAVA 1

   11:31

(  8:20)

METALAC

SESVETE

   10:27

(  4:16)

ZG DUBRAVA 1

MAKSIMIR PASTELA 2

   12:20

(  7:11)

ZG DUBRAVA 2

MAKSIMIR PASTELA 1

     0:42

(  0:24

 
7. KOLO   8. KOLO

MAKSIMIR PASTELA 1

     SESVETE ZAGREB

10:  0

 

MAKSIMIR PASTELA 2

     ZG DUBRAVA 2

32:13

(15:  4)

SESVETE

     ZG DUBRAVA 1

23:14

(13:  7)

DUBRAVA 1

METALAC

   39:  9

(18:  4)

DUBRAVA 2

TRNJE 2

   20:27

(11:10)

ZAGORICA

TRNJE 1

     4:28

(  1:15)

MEDVEŠČAK

PPD ZAGREB

   10:31

(  5:16)

 
 

SESVETE ZAGREB

     PPD ZAGREB

  2:72

(  0:34)

TRNJE 1

     MEDVEŠČAK

 17:14

(9:6)

TRNJE 2

     ZAGORICA

35:10

(17:  6)

METALAC

DUBRAVA 2

   21:15

(12:6)

ZG DUBRAVA 1

DUBRAVA 1

   12:35

(  7:19)

ZG DUBRAVA 2

SESVETE

   18:26

(10:15)

MAKSIMIR PASTELA 1

MAKSIMIR PASTELA 2

   27:12

(12:  6)

 
9. KOLO    

MAKSIMIR PASTELA 2

     SESVETE ZAGREB

31:  7

(12:  4)

SESVETE

     MAKSIMIR PASTELA 1

  7:24

(  6:  9)

DUBRAVA 1

     ZG DUBRAVA 2

53:  8

(27.  3)

DUBRAVA 2

ZG DUBRAVA 1

   15:26

(10:15)

ZAGORICA

METALAC

     2:30

(  2:13)

MEDVEŠČAK

TRNJE 2

 24:17

(12.9)

PPD ZAGREB

TRNJE 1

   37:12

(17:  7)

 
  10. kolo

 

SESVETE ZAGREB

     TRNJE 1

 0-0

 

TRNJE 2

     PPD ZAGREB

 0-0

 

METALAC

     MEDVEŠČAK

24:24

(15:11)

ZG DUBRAVA 1

ZAGORICA

     36:5

(16:4)

ZG DUBRAVA 2

DUBRAVA 2

 13:27

(5:10)

MAKSIMIR PASTELA 1

DUBRAVA 1

 38:24

(20:11)

MAKSIMIR PASTELA 2

SESVETE

   17:11

(  6:  5)

 

 

 

10. kolo   13. kolo

SESVETE

     SESVETE ZAGREB

35:  3

(18:  3)

DUBRAVA 1

     MAKSIMIR PASTELA 2

31:19

(18:10)

DUBRAVA 2

     MAKSIMIR PASTELA 1

  3:47

(  2:22)

ZAGORICA

ZG DUBRAVA 2

     10-20

(2-9)

MEDVEŠČAK

ZG DUBRAVA 1

   12:21

(  5:11)

PPD ZAGREB

METALAC

   37:  8

(17:  4)

TRNJE 1

TRNJE 2

   19:15

(  9:  8)

 

 

DUBRAVA 1

     SESVETE ZAGREB

37:  2

(19:  1)

DUBRAVA 2

     SESVETE

16:25

(  8:12)

ZAGORICA

     MAKSIMIR PASTELA 2

  6:28

(  4:15)

MEDVEŠČAK

MAKSIMIR PASTELA 1

     7:33

(  3:14)

PPD ZAGREB

ZG DUBRAVA 2

     0:  0

 

TRNJE 1

ZG DUBRAVA 1

   20:20

(  7:  8)

TRNJE 2

METALAC

   22:17

(12:  8)

 
     
     

 

 

 

SEZONA 2014./2015.

 

1. HRL DJEČACI “B” – 2004. i mlađi

 

 

Glasnik broj 1. Glasnik broj 2 Glasnik broj 3. Glasnik broj 4. Glasnik broj 5. Glasnik broj 6.
Glasnik broj 7. Glasnik broj 8. Završni glasnik      
        RASPORED UTAKMICA PROPOZICIJE

  

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

TABLICA:

 

1.

Maksimir Pastela 1

9

9

0

0

305

:

63

18

+242

2.

Dubrava

9

8

0

1

210

:

116

16

+  94

3.

PPD Zagreb

9

7

0

2

177

:

117

14

+  60

4.

Maksimir Pastela 2

9

6

0

3

164

:

127

12

+  37

5.

Sesvete

9

5

0

4

151

:

121

10

+  30

6.

Trnje

9

4

0

5

127

:

146

8

-  19

7.

ZG Dubrava 1

9

2

0

7

104

:

181

4

-  77

8.

Medveščak

9

1

1

7

112

:

188

3

-  76

9.

Libra tehničar

9

1

1

7

84

:

171

3

-  87

10.

ZG Dubrava 2

9

1

0

8

65

:

269

2

-204

 

 

 

1. KOLO

  2. KOLO

ZG DUBRAVA 1 – SESVETE

  9:17

(  5:  8)

DUBRAVA – PPD ZAGREB

18:17

(  8:  7)

MEDVEŠČAK – LIBRA TEHNIČAR

12:12

(  3:  7)

M. PASTELA 1 – M. PASTELA 2

32:12

(20:  6)

TRNJE – ZG DUBRAVA 2

27:  5

(15:  3)

 
 

SESVETE – ZG DUBRAVA 2

42:  3

(17:  2)

MAKSIMIR PASTELA 2 – TRNJE

18:13

(  8:  7)

LIBRA TEHNIČAR – MAKSIMIR PASTELA 1

  1:33

(  0:18)

PPD ZAGREB – MEDVEŠČAK

19:  5

(11:  2)

ZG DUBRAVA 1 – DUBRAVA

  8:27

(  4:12)

 
3. KOLO   4. KOLO

DUBRAVA – SESVETE

19:10

(10:  4)

MEDVEŠČAK – ZG DUBRAVA 1

31:10

(18:  4)

MAKSIMIR PASTELA 1 – PPD ZAGREB

37:  6

(20:  0)

TRNJE – LIBRA TEHNIČAR

15:  9

(  8:  5)

ZG DUBRAVA 2 – MAKSIMIR PASTELA 2

  9:32

(  4:15)

 

SESVETE – MAKSIMIR PASTELA 2

10:18

(  8:12)

LIBRA TEHNIČAR – ZG DUBRAVA 2

16:  4

(  7:  2)

PPD ZAGREB – TRNJE

14:12

(  6:  6)

ZG DUBRAVA 1 – MAKSIMIR PASTELA 1

  5:37

(  4:15)

DUBRAVA – MEDVEŠČAK

25:12

(16:  4)



  
5. KOLO   6. KOLO

MEDVEŠČAK – SESVETE

15:26

(  8:11)

MAKSIMIR PASTELA 1 – DUBRAVA

28:16

(15:  7)

TRNJE – ZG DUBRAVA 1

20:11

(  7:  5)

ZG DUBRAVA 2 – PPD ZAGREB

5:48

(  2:23)

MAKSIMIR PASTELA 2 – LIBRA TEHNIČAR

24:19

(12:  9)


 
 

SESVETE – LIBRA TEHNIČAR

22:  6

(12:  2)

PPD ZAGREB – MAKSIMIR PASTELA 2

15:11

(  9:  7)

ZG DUBRAVA 1 – ZG DUBRAVA 2

29:11

(14:  7)

DUBRAVA – TRNJE

25:10

(13:  5)

MEDVEŠČAK – MAKSIMIR PASTELA 1

  5:34

(  2:17)

 
7. KOLO   8. KOLO

MAKSIMIR PASTELA 1 – SESVETE

29:  3

(14:  2)

TRNJE – MEDVEŠČAK

18:10

(  9:  2)

ZG DUBRAVA 2 – DUBRAVA 

  9:29

(  2:19)

MAKSIMIR PASTELA 2 – ZG DUBRAVA 1

 10:0

 

LIBRA TEHNIČAR – PPD ZAGREB

  4:14

(  2:  8)

 
 

SESVETE – PPD ZAGREB

11:22

(  5:  8)

ZG DUBRAVA 1 – LIBRA TEHNIČAR

18:  6

(  3:  2)

DUBRAVA – MAKSIMIR PASTELA 2

22:11

(13:  5)

MEDVEŠČAK – ZG DUBRAVA 2

15:16

(  7:12)

MAKSIMIR PASTELA 1 – TRNJE

44:13

19.3

 
9. KOLO    

TRNJE – SESVETE

  0:10

 

ZG DUBRAVA 2 – MAKSIMIR PASTELA 1

  3:31

(  1:15)

MAKSIMIR PASTELA 2 – MEDVEŠČAK

28:  7

(12:  2)

LIBRA TEHNIČAR – DUBRAVA

11:29

(  5:19)

PPD ZAGREB – ZG DUBRAVA 1

22:14

(12:  8)