SEZONA 2015./2016.

MINI RUKOMET 2006.

 

 

Glasnik 1. Glasnik 2. Glasnik 3. Završni glasnik    
           
           

 

 

 

KONAČNI POREDAK:

          1. DUBRAVA 1

  2. PPD ZAGREB 1

  3. MAKSIMIR PASTELA 1

  4. LIBRA TEHNIČAR

  5. PPD ZAGREB 2

  6. TRNJE

  7. METALAC 2

  8. PAVLEKI

  9. METALAC 1

10. SESVETE

11. ZAGORICA

12. ZG DUBRAVA 1

13. DUBRAVA 2

14. ZG DUBRAVA 2

  

 

 

1. KRUG

  2. KRUG

PPD ZAGREB 1 – TRNJE

9:0

RUK AKADEMIJA BD  1 – ŠKOLA RUK MAKSIMIR

5:4

ZG DUBRAVA 1 – METALAC 2

2:7

MAKSIMIR PASTELA  1 – DUBRAVA 2

20:1

PPD ZAGREB 2 – RUK AKADEMIJA BD 2

12:2

PAVLEKI – ZG DUBRAVA 1

6:8

METALAC 2 – SESVETE 1

8:5

LIBRA TEHNIČAR – MAKSIMIR PASTELA 1

5:6

ZG DUBRAVA 2 – PPD ZAGREB 2

3:13

DUBRAVA 1 – ŠKOLA RUK MAKSIMIR

10:7

SESVETE 1 - PAVLEKI

3:10

RUK AKADEMIJA BD 1 – TRNJE

3:5

RUK AKDEMIJA BD 2 – ZG DUBRAVA 2

9:4

MAKSIMIR PASTELA 1 – METALAC 2

15:4

PPD ZAGREB 2 – DUBRAVA 2

9:9

RUK AKADEMIJA BD 1 – METALAC  1

9:5

PPD ZAGREB 1 - DUBRAVA 1

15:6

DUBRAVA 2 – RUK AKADEMIJA BD 2

5:4

METALAC 1 – MAKSIMIR PASTELA 2

6:9

DUBRAVA 1 - PAVLEKI

5:5

SESVETE 1 – LIBRA TEHNIČAR

1:9

ZAGORICA – ZG DUBRAVA 2

3:6

ŠKOLA RUK MAKSIMIR – METALAC 1

9:7

MAKSIMIR PASTELA 2 – DUBRAVA 1

6:15

PPD ZAGREB 1 – RUK AKADEMIJA BD 1

10:6

DUBRAVA 2 - ZAGORICA

6:6

TRNJE – RUK AKADEMIJA BD 2

2:2

ZG DUBRAVA 1 – MAKSIMIR PASTELA 2

4:8

ZAGORICA – LIBRA TEHNIČAR

3:8

METALAC 1 – PPD ZAGREB 1

4:11

ŠKOLA RUK MAKSIMIR – ZG DUBRAVA 1

3:5

MAKSIMIR PASTELA 2 – SESVETE 1

10:5

PAVLEKI – MAKSIMIR PASTELA 1

11:6

TRNJE – ZG DUBRAVA 2

7:6

METALAC 2 - ZAGORICA

11:3

LIBRA TEHNIČAR – PPD ZAGREB 2

6:3

 

 

ZG DUBRAVA 1 - TRNJE

3:10

MAKSIMIR PASTELA 1 – METALAC 1

  11:  3

PPD ZAGREB 2 – PPD ZAGREB 1

4:17

ZG DUBRAVA 2 – MAKSIMIR PASTELA 2

4:  5

LIBRA TEHNIČAR – METALAC 2

9:  4

DUBRAVA 1 – MAKSIMIR PASTELA 1

5:  8

AKADEMIJA BD 1 – PPD ZAGREB 2

3:  7

PPD ZAGREB 1 – AKADEMIJA BD 2

  15:  7

PAVLEKI – LIBRA TEHNIČAR

6:12

MAKSIMIR PASTELA 1 – ZG DUBRAVA 1

  13:  3

PPD ZAGREB 2 – METALAC 1

8:  7

ZG DUBRAVA 2 – PPD ZAGREB 1

2:13

DUBRAVA 2 – ŠKOLA RUKOMETA MAKSIMIR

7:  4

METALAC 2 - PAVLEKI

9:  7

DUBRAVA 1 – PPD ZAGREB 2

  10:  4

AKADEMIJA BD 1 – ZG DUBRAVA 2

6:  1

PPD ZAGREB 1 – DUBRAVA 2

  13:  3

MAKSIMIR PASTELA 2 – METALAC 2

6:12

SESVETE 1 – DUBRAVA 1

2:11

ZAGORICA – AKADEMIJA BD 1

1:13

AKADEMIJA BD 2 – ŠKOLA RUKOMETA MAKSIMIR

2:  3

DUBRAVA 2 - PAVLEKI

2:11

ZG DUBRAVA 1 – SESVETE 1

6:  1

METALAC 1 - ZAGORICA

   10:  5

ŠKOLA RUKOMETA MAKSIMIR – ZG DUBRAVA 2

   10:  4

MAKSIMIR PASTELA 2 – DUBRAVA 2

9:  6

TRNJE – METALAC 2

7:  6

ZAGORICA – DUBRAVA 1

6:13

AKADEMIJA BD 2 – AKADEMIJA BD 1

6:  9

SESVETE 1 - TRNJE

7:  5

LIBRA TEHNIČAR – MAKSIMIR PASTELA 2

9:  8

ZG DUBRAVA 1 - ZAGORICA

6:  1

METALAC 1 – AKADEMIJA BD 2

7:  4

SESVETE 1 – MAKSIMIR PASTELA 1

3:10

ŠKOLA RUKOMETA MAKSIMIR – LIBRA TEHNIČAR

4:  5

TRNJE - PAVLEKI

7:  5

 
3. KOLO

MAKSIMIR PASTELA 1 - TRNJE

13:  4

ZAGORICA – SESVETE

  6:11

ZG DUBRAVA 2 – METALAC 1

  5:  5

LIBRA TEHNIČAR – PPD ZAGREB 1

  5:10

PAVLEKI – MAKSIMIR PASTELA 2

  8:  7

SESVETE – PPD ZAGREB 2

  3:11

DUBRAVA 1 – ZG DUBRAVA 2

  7:  5

METALAC 1 – DUBRAVA 2

11:  7

ŠKOLA RUKOMETA MAKSIMIR  - PAVLEKI

  8:11

PPD ZAGREB 2 – MAKSIMIR PASTELA 1

  6:12

ZG DUBRAVA 2 – ZG DUBRAVA 1

  7:  4

ZAGORICA - TRNJE

  5:  9

PAVLEKI – PPD ZAGREB 1

  4:14

MAKSIMIR PASTELA 2 – ŠKOLA RUKOMETA MAKSIMIR

  9:12

MAKSIMIR PASTELA 1 – AKADEMIJA BD 2

13:  4

METALAC 1 – METALAC 2

  8:  9

PPD ZAGREB 1 – MAKSIMIR PASTELA 2

19:  7

AKADEMIJA BD 1 - PAVLEKI

 5:  9

ŠKOLA RUKOMETA MAKSIMIR – PPD ZAGREB 1

 8:22

PPD ZAGREB 2 - TRNJE

 9:  7

LIBRA TEHNIČAR – ZG DUBRAVA 1

       13:  5

ZG DUBRAVA 2 – MAKSIMINRPASTELA 1

  2:17

AKADEMIJA BD 2 - ZAGORICA

  7:  6

PPD ZAGREB 2 – ZG DUBRAVA 1

14:  7

AKADEMIJA BD 2 – DUBRAVA 1

  8:  8

DUBRAVA 2 – AKADEMIJA BD 1

13:  7

METALAC 2 – ŠKOLA RUKOMETA MAKSIMIR

  9:  5

MAKSIMIR PASTELA 1 - ZAGORICA

17:  1

ZG DUBRAVA 1 – AKADEMIJA BD 2

  2:  6

AKADEMIJA BD 1 – LIBRA TEHNIČAR

  6:  7

PPD ZAGREB 1 – METALAC 2

15:  5

TRNJE – MAKSIMIR  PASTELA 2

  6:  3

AKADEMIJA BD 2 - SESVETE

  4:11

DUBRAVA 2 – DUBRAVA 1

  4:  9

LIBRA TEHNIČAR – METALAC 1

  8:  5

METALAC 2 – AKADEMIJA BD 1

  8:10

ZAGORICA – PPD ZAGREB 2

  4:13

SESVETE – ZG DUBRAVA 2

  9:  6

ZG DUBRAVA 1 – DUBRAVA 2

  7:10

TRNJE – ŠKOLA RUKOMETA MAKSIMIR

  8:  3

DUBRAVA 1 – LIBRA TEHNIČAR

  8:  6

MAKSIMIR PASTELA 2 – AKADEMIJA BD 1

  9:  7

PAVLEKI – METALAC 1

13:  7

METALAC 2 – DUBRAVA 1

14:  9

DUBRAVA 2  - SESVETE

12:  3

 

 

 

TEREN 1

PPD ZAGREB 1 – TRNJE

12:  5

DUBRAVA 1 – METALAC 2

22:  8

MAKSIMIR PASTELA 1 – PAVLEKI

11:  7

LIBRA TEHNIČAR – PPD ZAGREB 2

  9:  7

TRNJE – METALAC 2

15:  6

PPD ZAGREB 1 – DUBRAVA 1

11:13

PAVLEKI – PPD ZAGREB 2

  9:  9

MAKSIMIR PASTELA 1 – LIBRA TEHNIČAR

  9:  1

DUBRAVA 1 – TRNJE

13:10

METALAC 2 – PPD ZAGREB 1

  8:16

LIBRA TEHNIČAR – PAVLEKI

  9:  7

PPD ZAGREB 2 – MAKSIMIR PASTELA 1

11:  6

utakmica za plasman od  5. – 8. Mjesta TRNJE – PAVLEKI

  8:  4

utakmica za plasman od  5. – 8. Mjesta METALAC 2 – PPD ZAGREB 2

  7:10

A 1 – B 2 – polufinale DUBRAVA 1 – LIBRA TEHNIČAR

  8:  7

A 2 – B 1 – polufinale PPD ZAGREB 1 – MAKSIMIR PASTELA 1

11:10

za 3. Mjesto – LIBRA TEHNIČAR – MAKSIMIR PASTELA 1

  4:  9

F I N A L E  - DUBRAVA 1 – PPD ZAGREB 1

11:  6

 

TEREN 2

DUBRAVA 2 – ZAGORICA

  3:  7

SESVETE – ZG DUBRAVA 2

  9:  7

ZG DUBRAVA 1 – METALAC 1

  1:11

DUBRAVA 2 – SESVETE

  6:  9

ZG DUBRAVA 2 – ZG DUBRAVA 1

  3:12

ZAGORICA – METALAC 1

  6:13

ZG DUBRAVA 1 – DUBRAVA 2

  9:  3

METALAC 1 – ZG DUBRAVA 2

13:  8

SESVETE – ZAGORICA

10:  7

DUBRAVA 2 – METALAC 1

  7:  9

SESVETE – ZG DUBRAVA 1

  6:  6

ZAGORICA – ZG DUBRAVA 2

  9:  3

METALAC  1 - SESVETE

  8:  2

ZG DUBRAVA 2- DUBRAVA 2

  6:  9

ZG DUBRAVA 1 – ZAGORICA

  2:  3

Utakmica za 7. Mjesto – PAVLEKI – METALAC 2

  0:10

Utakmica za 5. Mjesto – TRNJE – PPD ZAGREB 2

  6:  9

 

 
     
5. KOLO   6. KOLO
     
7. KOLO   8. KOLO
     
9. KOLO    
     
10. kolo   13. kolo