3. HRVATSKA LIGA SREDIŠTE 2014/2015    FORUM 3. HRL SREDIŠTE 2014./2015.

 

 

 

 

 

3. HRVATSKA LIGA SREDIŠTE 2013/2014

FORUM 3. HRL SREDIŠTE 2013./2014.

Tablica :

1.

ZAPREŠIĆ

26

16

3

7

35

2.

SLOGA,Sv.Nedelja

26

15

1

10

31

3.

MAKSIMIR PASTELA 2

26

15

1

10

31

4.

IVANIĆ 2

26

15

0

11

30

5.

MOSLAVINA 2

26

14

1

11

29

6.

RUDAR 2

26

13

2

11

27

7.

ZG DUBRAVA 2

26

11

3

12

24

8.

DUBRAVA 2

26

11

2

13

24

9.

C.O. ZAGREB 3

26

11

1

14

23

10.

RUGVICA

26

10

2

14

22

11.

MEDVEŠĈAK NFD 2

26

10

2

14

22

12.

ODEMA

26

10

2

14

22

13.

GORICA 2

26

9

3

14

21

14.

SLOGA,Križ

26

10

1

15

20

 

 

1. KOLO   2. KOLO  
DUBRAVA 2- CO ZAGREB 3 29-26 C. O. ZAGREB 3 - MAKSIMIR PASTELA 2 24-23
RUGVICA - GORICA 2 27-17 SLOGA,Križ - ZAPREŠIĆ - 17-27
MEDVEŠČAK NFD 2 - IVANIĆ 2 24-26 ZG DUBRAVA 2 - RUDAR 2 30-25
ODEMA - SLOGA 30-28 SLOGA - MOSLAVINA 23-24
MOSLAVINA 2 - ZG DUBRAVA 2 25-25 IVANIĆ 2 - ODEMA 36-34
RUDAR 2 - SLOGA,KRIŽ 35-19 GORICA 2 - MEDVEŠČAK NFD 2 29-24
ZAPREŠIĆ - MAKSIMIR PASTELA 2 31-22 DUBRAVA 2 -RUGVICA 25-25
       
3. KOLO   4. KOLO  
RUGVICA - CO ZAGREB 3 32-17 CO ZAGREB 3 -SLOGA KRIŽ 22-25
MEDVEŠČAK NFD 2 - DUBRAVA 2 24-24 ZG DUBRAVA 2 - MAKSIMIR PASTELA 2 27-20
ODEMA - GORICA 2 29-21 SLOGA - ZAPREŠIĆ 26-22
MOSLAVINA 2 - IVANIĆ 2 40-22 IVANIĆ 2 - RUDAR 2 32-28
RUDAR 2 - SLOGA 26-21 GORICA 2 - MOSLAVINA 2 29-32
MAKSIMIR PASTELA 2 -SLOGA,KRIŽ 28-18 DUBRAVA 2 - ODEMA 32-18
ZAPREŠIĆ 2 - ZG DUBRAVA 2 35-27 RUGVICA - MEDVEŠČAK 30-25
       
5.KOLO   6. KOLO  
MEDVEŠČAK - CO ZAGREB 3 31-27 MEDVEŠČAK 2 - ODEMA 27-25
ODEMA -  RUGVICA 22-23 CO ZAGREB 3 - ZG DUBRAVA 2 28-35
MOSLAVINA 2  - DUBRAVA 2 27-17 SLOGA SV.NED. - SLOGA KRIŽ 23-33
RUDAR 2 - GORICA 2 31-31 IVANIĆ 2 - M. PASTELA 2 39-33
ZAPREŠIĆ - IVANIĆ 2 28-24 GORICA 2 - ZAPREŠIĆ 27-27
M PASTELA 2 - SLOGA, SV. NED. 17-22 DUBRAVA 2 - RUDAR 2 10-0
SLOGA, KRIŽ - ZG DUBRAVA 2 26-16 RUGVICA 2 -MOSLAVINA 2 21-23
       
7. KOLO   8. KOLO  
ODEMA - CO ZAGREB 3 21-21 CO ZAGREB 3 - SLOGA, S.N. 33-21
MOSLAVINA 2 - MEDVEŠČAK 2 25-16 IVANIĆ 2 - ZG DUBRAVA 2 31-24
RUDAR 2 - RUGVICA 29-27 GORICA 2 -SLOGA,K. 32-27
ZAPREŠIĆ - DUBRAVA 2 43-24 DUBRAVA 2 -M.PASTELA 2 30-25
M. PASTELA 2 - GORICA 2 34-21 RUGVICA - ZAPREŠIĆ 21-32
SLOGA, KRIŽ - IVANIĆ 2 19-27 MEDVEŠČAK 2 - RUDAR 2 23-26
ZG DUBRAVA 2 - SLOGA, SV. NEDJELJA 28-29 ODEMA - MOSLAVINA 2 44-17
       
9. KOLO   10. KOLO  
MOSLAVINA 2 -CO ZAGREB 3 30-21 CO ZAGREB 3 - IVANIĆ 2 40-33
RUDAR 2 -ODEMA 31-27 GORICA 2 -SLOGA SN 28-26
ZAPREŠIĆ - MEDVEŠČAK 2 36-24 DUBRAVA 2 - ZG DUBRAVA 2 26-34
M. PASTELA 2 -RUGVICA 29-20 RUGVICA - SLOGA K 26-22
SLOGA,K. - DUBRAVA 2 31-25 MEDVEŠČAK 2 - M. PASTELA 2 24-33
ZG DUBRAVA 2 - GORICA 2 29-29 ODEMA - ZAPREŠIĆ 27-24
SLOGA,S.N. - IVANIĆ 2 36-19 MOSLAVINA 2 - RUDAR 2 28-25
       
11. KOLO   12. KOLO  
ZAPREŠIĆ - MOSLAVINA 2 50-10 CO ZAGREB 3 -GORICA 2 37-26
M.PASTELA 2 - ODEMA 26-21 DUBRAVA 2 - IVANIĆ 2 46-36
SLOGA K - MEDVEŠČAK 2 31-25 RUGVICA - SLOGA SN 25-33
ZG DUBRAVA 2 - RUGVICA 44-25 MEDVEŠČAK 2 - ZG DUBRAVA 2 28-39
SLOGA SN-DUBRAVA 2 36-17 ODEMA - SLOGA K 23-28
IVANIĆ 2 - GORICA 2 35-23 MOSLAVINA 2 - M PASTELA 2 34-21
RUDAR 2- CO ZAGREB 3 36-32 RUDAR 2 - ZAPREŠIĆ 21-18
       
13. KOLO   14. KOLO  
ZAPREŠIĆ-CO ZAGREB3 29-36 CO ZAGREB 3 - DUBRAVA 2 33-28
SLOGA K.-MOSLAVINA 2 29-31 GORICA 2 - RUGVICA 26-30
ZG DUBRAVA2 - ODEMA 31-28 IVANIĆ 2 - MEDVEŠČAK 2 35-32
SLOGA SN-MEDVEŠČAK 2 37-19 SLOGA SN - ODEMA 17-21
IVANIĆ 2- RUGVICA 40-35 ZG DUBRAVA 2 - MOSLAVINA 2 44-22
GORICA 2 -DUBRAVA 2 34-31 M PASTELA 2 - ZAPREŠIĆ 28-25
M PASTELA 2 - RUDAR 2 24-22 SLOGA K - RUDAR 2 36-25
       
15. KOLO   16. kolo  
M PASTELA 2 - CO ZAGREB 3 29-28 CO ZAGREB 3 - RUGVICA 28-24
ZAPREŠIĆ - SLOGA K 22-19 DUBRAVA 2 - MEDVEŠČAK 2 37-33
RUDAR 2 - ZG DUBRAVA 2 29-26 GORICA 2 - ODEMA 23-31
MOSLAVINA 2 - SLOGA SN 30-26 IVANIĆ 2 - MOSLAVINA 2 35-30
ODEMA - IVANIĆ 2 33-26 SLOGA SN - RUDAR 2 30-19
MEDVEŠČAK 2 - GORICA 2 35-31 SLOGA K - M. PASTELA 2 19-22
RUGVICA - DUBRAVA 2 25-17 ZG DUBRAVA 2 - ZAPREŠIĆ 32-31
       
17. kolo   18. kolo  
M.PASTELA 2 - ZG DUBRAVA 2 24-24 CO ZAGREB 3 -MEDVEŠČAK 2 30-28
ZAPREŠIĆ -SLOGA SN 18-18 RUGVICA ODEMA 36-26
MOSLAVINA 2 - GORICA 2 32-24 GORICA 2 - RUDAR 2 36-29
ODEMA - DUBRAVA 2 30-19 IVANIĆ 2 -ZAPREŠIĆ 31-28
MEDVEŠČAK 2 - RUGVICA 31-26 SLOGA SN - M PASTELA 2 27-21
RUDAR 2 - IVANIĆ 2 39-32 ZG DUBRAVA 2 - SLOGA K 10-0
SLOGA K  CO ZAGREB 3 27-34 DUBRAVA 2 - MOSLAVINA 2 47-34
       
19. kolo   20. kolo  
ZG DUBRAVA 2- CO ZAGREB 3 32-26 CO ZAGREB 3 - ODEMA 24-29
SLOGA K - SLOGA SN 16-26 MEDVEŠČAK 2 - MOSLAVINA 2 55-15
M PASTELA 2 - IVANIĆ 2 32-28 DUBRAVA 2 - ZAPREŠIĆ 26-27
ZAPREŠIĆ - GORICA 2 25-18 GORICA 2 - M PASTELA 2 19-29
MOSLAVINA 2 - RUGVICA 29-23 IVANIĆ 2 - SLOGA K 30-27
ODEMA - MEDVEŠČAK 2 32-36 SLOGA SN - ZG DUBRAVA 2 27-14
RUDAR 2 - DUBRAVA2 33-10 RUGVICA  - RUDAR 2 31-27
       
21. kolo   22. kolo  
SLOGA SN - CO ZAGREB 3 32-22 CO ZAGREB3-MOSLAVINA 2 35-27
ZG DUBRAVA 2  - IVANIĆ 2 26-30 ODEMA - RUDAR 2 36-36
SLOGA  K - GORICA 2 27-25 MEDEVEŠČAK 2- ZAPREŠIĆ 24-24
ZAPREŠIĆ 2 - RUGVICA 33-24 RUGVICA-M PASTELA 2 26-34
RUDAR 2 - MEDVEŠČAK 2 31-36 DUBRAVA 2 -SLOGA K 44-18
MOSLAVINA2 - ODEMA 32-25 GORICA 2- ZG DUBRAVA 2 42-29
M PASTELA 2 - DUBRAVA 2 27-39 IVANIĆ 2- SLOGA SN 29-23
       
23. KOLO   24. KOLO  
ZG DUBRAVA 2 - DUBRAVA 32-35 MOSLAVINA 2 - ZAPREŠIĆ 23-26
IVANIĆ 2 - CO ZAGREB 3 31-37 MEDVEŠČAK 2 - SLOGA K 24-22
SLOGA SN - GORICA 2 33-29 RUGVICA - ZG DUBRAVA 2 29-23
SLOGA K - RUGVICA 27-27 DUBRAVA 2- SLOGA SN 23-27
M PASTELA 2- MEDVEŠČAK 2 27-23 GORICA 2 - IVANIĆ 2 50-26
ZAPREŠIĆ - ODEMA 27-22 CO ZAGREB 3 - RUDAR 2  
RUDAR 2 - MOSLAVINA 2 31-30 ODEMA - M PASTELA 2  
       
25.kolo   26.kolo  
    CO ZAGREB 3 - ZAPREŠIĆ 14-27
    RUDAR 2 - M PASTELA 2 36-35
    MOSLAVINA 2 - SLOKA K 18-32
    ODEMA - ZG DUBRAVA 2 10-0
    MEDVEŠČAK 2 - SLOGA SN 29-17
    RUGVICA - IVANIĆ 2 30-39
    DUBRAVA 2 - GORICA 2 31-35
       
       

 

3. HRVATSKA LIGA SREDIŠTE 2012/2013

FORUM 3.HRL Središte 2012./2013.

 

Ekipa „ DUBOVCA „ osvojila je 1. mjesto te se sukladno ĉl. 32 Propozicija natjecanja plasirala u 2. HRL-zapad.

1. KOLO   2. KOLO  
DUBRAVA - SISCIA 2 32-28 JASKA - GORICA 2 29-25
GORICA 2 - ZG DUBRAVA 2 29-32 SISCIA 2 - IVANIĆ 2 27-34
SLOGA - IVANIĆ 2 18-32  DUBOVAC - SLOGA 28-15
MEDVEŠČAK NFD 2 - JASKA 32-27 CO ZAGREB 3 - ZAPREŠIĆ 26-30
RUDAR 2 - CO ZAGREB 3 30-27 MOSLAVINA 2 - RUDAR 2 32-34
ZAPREŠIĆ - DUBOVAC 21-24 ZG DUBRAVA 2 - ODEMA 30-31
ODEMA - MOSLAVINA 2 37-32 DUBRAVA 2 - MEDVAŠĈAK NFD 2 21-27
       
3. KOLO   4. KOLO  
MEDVEŠČAK NFD 2 - SISCIA 2 42-29 SISCIA 2 - DUBOVAC 23-35
GORICA 2 - DUBRAVA 2 36-30 DUBRAVA 2 - ODEMA 29-29
ODEMA - JASKA 32-33 CO ZAGREB 3 - IVANIĆ 2 38-32
RUDAR 2 - ZG DUBRAVA 2 19-19 MOSLAVINA 2 - SLOGA 35-20
ZAPREŠIĆ - MOSLAVINA 2 30-19 ZG DUBRAVA 2 - ZAPREŠIĆ 33-23
SLOGA - CO ZAGREB 3 23-30 JASKA - RUDAR 2 33-29
IVANIĆ 2 - DUBOVAC 30-31 MEDVEŠČAK NFD 2 - SISCIA 2 31-31
       
5.KOLO   6. KOLO  
GORICA 2 - SISCIA 2 34-24 SISCIA 2 - CO ZAGREB 3 36-27
ODEMA - MEDVEŠČAK NFD 2 31-28 MOSLAVINA 2 - DUBOVAC 21-27
RUDAR 2 - DUBRAVA 2 34-33 ZG DUBRAVA 2 - IVANIĆ 2 32-27
ZAPREŠIĆ - JASKA 28-25 JASKA - SLOGA 29-20
SLOGA - ZG DUBRAVA 2 23-29 DUBRAVA 2 - ZAPREŠIĆ 30-29
IVANIĆ 2 - MOSLAVINA 2 33-36 MEDVEŠČAK NFD 2 - RUDAR 2 32-29
DUBOVAC - CO ZAGREB 3 29-25 GORICA 2 - ODEMA  
       
7. KOLO   8. KOLO  
ODEMA - SISCIA 2 41-31 SISCIA 2 - MOSLAVINA 2 28-32
RUDAR 2 - GORICA 2 41-31 ZG DUBRAVA 2 - CO ZAGREB 3 34-31
ZAPREŠIĆ - MEDVEŠČAK NFD 2 27-21 JASKA - DUBOVAC 24-24
SLOGA - DUBRAVA 2 26-38 DUBRAVA 2 - IVANIĆ 2 29-23
IVANIĆ 2 - JASKA 30-32 MEDVEŠĈAK NFD 2 - SLOGA 41-14
DUBOVAC - ZG DUBRAVA 2 29-25 GORICA 2 - ZAPREŠIĆ 25-27
 CO ZAGREB 3 - MOSLAVINA 2 30-31 ODEMA - RUDAR 2 31-28
       
9. KOLO   10. KOLO  
RUDAR 2 - SISCIA 2 26-24 SISCIA 2 - ZG DUBRAVA 2 20-23
ZAPREŠIĆ - ODEMA 30-24 JASKA - MOSLAVINA 2 30-34
SLOGA - GORICA 2 22-27 DUBRAVA 2 - CO ZAGREB 3 22-28
IVANIĆ 2 - MEDVEŠĈAK NFD 2 23-30 MEDVEŠČAK NFD 2 - DUBOVAC 22-41
DUBOVAC - DUBRAVA 2 38-26 GORICA 2 - IVANIĆ 2 32-29
CO ZAGREB 3 - JASKA 39-36 ODEMA - SLOGA 30-26
MOSLAVINA 2 - ZG DUBRAVA 2 22-31 RUDAR 2 - ZAPREŠIĆ 29-25
       
11. KOLO   12. KOLO  
ZAPREŠIĆ - SISCIA 2 31-24 SISCIA 2 - JASKA  
SLOGA - RUDAR 2 27-20 DUBRAVA 2 - ZG DUBRAVA 2 27-26
IVANIĆ 2 - ODEMA 35-30 MEDVEŠČAK 2 - MOSLAVINA 2 26-32
DUBOVAC - GORICA 2 36-30 GORICA 2 -CO ZAGREB 3 30-32
CO ZAGREB 3 - MEDVEŠČAK  2 44-33 ODEMA - DUBOVAC 27-30
MOSLAVINA 2 - DUBRAVA 2 30-27 RUDAR 2 - IVANIĆ 2 38-33
ZG DUBRAVA 2 -JASKA 36-26 ZAPREŠIĆ - SLOGA 2  
       
13. KOLO   14. KOLO  
SLOGA - SISCIA 2 22-17 SISCIA 2 - DUBRAVA  
IVANIĆ 2 - ZAPREŠIĆ 25-28  ZG DUBRAVA 2 - GORICA 2 35-25
DUBOVAC - RUDAR 2 36-31 IVANIĆ 2 - SLOGA 30-27
CO ZAGREB 3 - ODEMA 36-27  JASKA - MEDVEŠČAKNFD 2 31-36
MOSLAVINA 2 - GORICA 2 31-29  CO ZAGREB 3 - RUDAR 2 27-27
ZG DUDRAVA 2 -MEDVEŠČAK 2 38-18 DUBOVAC - ZAPREŠIĆ 37-28
JASKA - DUBRAVA 2 39 - 26 MOSLAVINA 2 - ODEMA 36-25
       
15. KOLO   16. kolo  
GORICA 2 -JASKA   SISCIA 2 - MEDVEŠČAK NFD 2 -  
DUBOVAC - SISCIA 2 - 37-33 DUBRAVA 2 - GORICA 2 31-25
SLOGA -  MOSLAVINA 35-38 JASKA - ODEMA 31-34
IVANIĆ 2- CO ZAGREB 3 38-27 ZG DUBRAVA 2 - RUDAR 2 24-29
RUDAR 2 -JASKA 34-32 MOSLAVINA 2 -ZAPREŠIĆ 31-30
ODEMA -  DUBRAVA 2   CO ZAGREB 3 - SLOGA - 32-30
GORICA 2 - MEDVAŠĈAK NFD 2 34-27 DUBOVAC - IVANIĆ 2 35-26
       
17. kolo   18. kolo  
DUBOVAC - SISCIA 2 37-33 SISCIA 2 - GORICA 2 21-20
IVANIĆ 2 - CO ZAGREB 3 38-27 MEDVEŠČAK NFD 2 - ODEMA 29-26
SLOGA - MOSLAVINA 2 35-38 DUBRAVA 2 - RUDAR 2 36-30
ZAPREŠIĆ - ZG DUBRAVA 2 29-21 JASKA - ZAPREŠIĆ 28-37
RUDAR2 - JASKA 34-32 ZG DUBRAVA 2 - SLOGA 27-24
GORICA 2 - MEDVEŠČAK 2 34-27 MOSLAVINA 2 - IVANIĆ 2 36-24
ODEMA-DUBRAVA2 29-29 CO ZAGREB 3 - DUBOVAC 21-26
       
19. kolo   20. kolo  
COZAGREB3-SISCIA2 32-28 SISCIA2-ODEMA 31-31
DUBOVAC-MOSLAVINA2 44-38 GORICA2-RUDAR 37-34
IVANIĆ-ZGDUBRAVA2 32-28 MEDVEŠČAK2-ZAPREŠIĆ 29-27
SLOGA-JASKA 36-29 DUBRAVA2-SLOGA 37-32
ZAPREŠIĆ-DUBRAVA2 31-25 JASKA-IVANIĆ2 43-34
RUDAR2-MEDNFD2 30-28 ZGDUBRAVA2-DUBOVAC 27-26
ODEMA-GORICA 2 33-22 MOSLAVINA2-COZ 3 34-27
       
21. kolo   22. kolo  
MOSLAVINA 2  - SISCIA 2 46-32 SISCIA 2  -RUDAR2 38-33
CO ZAGREB 3- ZG DUBRAVA 2 21-26 ODEMA - ZAPREŠIĆ 39-28
DUBOVAC - JASKA 34-22 GORICA 2 - SLOGA 27-29
IVANIĆ 2 - DUBRAVA 2 34-20 MEDVEŠČAK NFD 2 - IVANIĆ 2 29-28
SLOGA - MEDVEŠČAK 2 38-27 DUBRAVA 2 - DUBOVAC 34-28
ZAPREŠIĆ  - GORICA 2 27-35 JASKA - CO ZAGREB 3 27-31
RUDAR 2 - ODEMA 35-35 ZG DUBRAVA 2 - MOSLAVINA 2 34-30
       
23. KOLO   24. KOLO  
ZG DUBRAVA 2 - SISCIA 2 40-31 SISCIA 2 - ZAPREŠIĆ 30-25
CO ZAGREB 3 - DUBRAVA 2 33-29 RUDAR 2 - SLOGA 30-25
IVANIĆ 2 - GORICA 2 38-33 ODEMA - IVANIĆ 2 42-17
SLOGA - ODEMA 30-27 GORICA 2 - DUBOVAC 26-29
DUBOVAC - MEDVEŠČAK 2 37-25 MEDVEŠČAK 2 - CO ZAGREB 3 29-34
MOSLAVINA 2 - JASKA 40-33 DUBRAVA 2 - MOSLAVINA 2 38-32
ZAPREŠIĆ - RUDAR 2 26-30 JASKA - ZG DUBRAVA 2 36-26
       
25.kolo   26.kolo  
JASKA - SISCIA 2 35-29 SISCIA 2 -SLOGA 29-18
ZG DUBRAVA 2 - DUBRAVA 2 23-22 ZAPREŠIĆ - IVANIĆ 2 36-29
MOSLAVINA 2 - MEDVEŠČAK NFD 2 23-27 RUDAR 2 - DUBOVAC 28-23
CO ZAGREB 3 - GORICA 2 40-18 ODEMA - CO ZAGREB 3 28-28
DUBOVAC - ODEMA 29-26 GORICA 2 - MOSLAVINA 2 28-34
IVANIĆ 2 - RUDAR 2 38-33 MEDVEŠČAK NFD 2 - ZG DUBRAVA 2 20-23
SLOGA ZAPREŠIĆ 23-21 DUBRAVA 2 - JASKA 37-38
       
       

 


3. HRVATSKA LIGA SREDIŠTE 2011/2012


Završni glasnik HRL-središte MUŠKI gl.br.32 (193 KB)